آموزش جامع صفحه ساز ویژوال کامپوزر در وردپرس

آموزش جامع صفحه ساز ویژوال کامپوزر در وردپرس

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

آموزش صفحه ساز ویژوال کامپوزر

سلام دوستان

آهنگساز بصری دارای ویژگی های گسترده و جالبی است که می توان آن ها را کشیده و در داخل ورق ها انداخت تا هر طور که می خواهید بسازید. این ویرایشگر می تواند به عنوان یک افزونه بر روی سیستم های وردپرس نصب شود و به ما در ایجاد برگه های قالب کمک می کند. همراه با این ویرایشگر، در صورتی که قالب شما از آن پشتیبانی کند، می توانید برای ایجاد صفحه اصلی سایت خود نیز کمک بگیرید. دلایل افزایش استفاده از صفحه ساز آهنگساز بصری ویژوال کامپوزر در بین کاربران ایرانی تصمیم گرفتیم منبعی مناسب برای یادگیری اصولی این افزونه پرکاربرد ارائه کنیم. پس از بررسی های فراوان متوجه شدیم که آموزش های به روز شده ای برای این افزونه ارائه نشده و قدیمی هستند. بر این اساس تیم پشتیبانی وردپرس این محصول را برای شما ساخته است و امیدواریم مورد توجه دوستان قرار گیرد.

یادداشت مهم: اگر بعد از ساخت این محصول سوالی دارید یا می خواهید استاد در مورد هر قسمتی توضیح بیشتری بدهد در قسمت نظرات برای ما بنویسید تا استاد قسمت مورد نظر شما را ضبط کند و با شما و دوستانتان به اشتراک بگذارد آن را برای دانلود رایگان در دسترس قرار دهید. . که محصول را ایجاد کرده است. داده شود.

در این آموزش چه چیزی یاد خواهید گرفت؟

قسمت اول: آموزش عمومی نحوه استفاده از صفحه ساز

قسمت دوم : نحوه ایجاد صفحه تماس با سایت

بخش سوم : آموزش تکمیل صفحه اصلی سایت

این آموزش در چه قالبی برگزار می شود؟

این آموزش ها بر روی قالب زیبای Zephyr انجام می شود که به عنوان هدیه در بسته بندی موجود است.[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][us_single_image image=”844″ size=”full” align=”center”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][us_person image=”481″ style=”2″ name=”میثم اسکندری” role=”مدرس این دوره آموزشی”][/us_person][vc_column_text]این دوره آموزشی با فرمت زیبا و مدرن Zephyr ارائه شده است که به عنوان هدیه در بسته بندی موجود می باشد.

[purchase_link id=”843″ text=”خرید آموزش ویژوال کامپوزر” style=”button” color=”blue”][/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]

میانگین امتیاز 5 از 5

از مجموع 1 رای