منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • انتخاب رمز عبور مناسب در وردپرس! با رعایت این نکات یک رمز عبور غیرقابل هک ایجاد کنید

انتخاب رمز عبور مناسب در وردپرس! با رعایت این نکات یک رمز عبور غیرقابل هک ایجاد کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
انتخاب رمز عبور مناسب در وردپرس! با رعایت این نکات یک رمز عبور غیرقابل هک ایجاد کنید

سلام دوست پشتیبانی سایت آیا تا به حال برای یک حساب کاربری جدید ثبت نام کرده اید اما انتخاب رمز عبور مناسب برایتان دشوار است؟ به خاطر سپردن یک رمز عبور سخت است، چه رسد به چند کلمه عبور. برای امنیت بیشتر توصیه می شود تعدادی اعداد و کاراکتر به رمز عبور اضافه کنید. اما مشکل این است که چگونه آن را به خاطر بسپاریم؟ چرا دسترسی شخصی به این حساب مشکل دارد؟ در این مقاله قصد داریم با پشتیبانی وردپرس این دسته بندی را به طور کامل بررسی کنیم.

انتخاب رمز عبور مناسب در وردپرس

آنچه در این مقاله می خوانید:

چگونه یک رمز عبور امن برای وب سایت خود ایجاد کنیم؟

قبلاً در مورد رمزهای عبور امن و انتخاب رمز عبور مناسب صحبت کرده ایم و این موضوع همچنان مهم است. هکرها به دستاوردهای جدیدی در رمزگشایی رمز عبور دست یافته اند. بنابراین، انتخاب رمز عبور مناسب و همچنین پیچیده بسیار مهم است.

انتخاب و حمله به رمز عبور مناسب نیروی بی رحم

اگر فقط شما یا چند نفر به پنل مدیریت یا حساب FTP دسترسی داشته باشید، رمز عبور اغلب تنها راه جلوگیری از دسترسی غیرمجاز است. این گزارش می تواند هشداری برای شما باشد زمانی که گزارش بسیاری از تلاش های ناموفق برای ورود را دریافت می کنید حمله کنند نیروی بی رحم یا به عنوان هک یا تلاش برای نفوذ به سیستم شما شناخته می شود. نکته قابل توجه این است که ربات ها دائما در تلاش هستند تا رمزهای عبور رایج را حدس بزنند. این ربات ها بی رحم هستند و چیزی جز زمان برای از دست دادن ندارند! سعی کنید رمز عبور خود را بازیابی کنید. هرچه رمز عبور دشوارتر باشد، احتمال کمتری دارد که حساب شما را دریافت کنند.رمز عبور صحیح را انتخاب کنیداگر هکرها از طریق پنل مدیریت و FTP به سرور شما دسترسی پیدا کنند، باید با اعتبار و رتبه سئو خود خداحافظی کنید. در این صورت سایت شما حاوی بدافزار خواهد بود و آلوده می شود. پس از آن، ربات می تواند هرزنامه را برای تمام بازدیدکنندگان شما ارسال کند. همانطور که در آموزش های قبلی گفتیم، یکی از نشانه هایی که نشان می دهد وب سایت شما هک شده و مورد سوء استفاده قرار گرفته است، ارسال اسپم به کاربران است.

بنابراین باید با انتخاب رمزهای عبور مناسب و قوی از هرگونه نفوذ احتمالی جلوگیری کنیم و در مقابل ربات ها دفاع کنیم.

رمز عبور خوب چه چیزی باید باشد؟ چگونه رمز عبور قوی بسازیم؟

در ادامه به بررسی تمامی ویژگی های یک رمز عبور مناسب به صورت کلید می پردازیم.

رمز عبور خوب چه چیزی باید باشد؟

1- کد مناسب و قابل پیش بینی

ممکن است قبلاً گفته باشیم، اما رمزهای عبور مانند 123 یا 123456 یا هر ترکیب واضحی از اعداد و حروف ترتیبی به راحتی قابل حدس زدن هستند. همچنین استفاده از نام یا تاریخ تولد و چنین اطلاعاتی عاقلانه نیست و هر کسی در وب می تواند بدون تلاش زیاد حدس بزند. یکی از نکاتی که برای انتخاب رمز عبور مناسب وجود دارد، استفاده نکردن از رمزهای عبور قابل پیش بینی است.کد مناسب و قابل پیش بینی

2- به طول رمز عبور دقت کنید

هر چه رمز عبور طولانی تر انتخاب کنید، بهتر است. اگر از نظر ریاضی و احتمالی کاراکترهای بیشتری دارید، احتمال کمتری حدس زدن رمز عبور شما وجود دارد. در انتخاب رمز عبور مناسب، کاراکترهای بیشتر برابر با قدرت رمز عبور بیشتر است.

3- پیچیدگی رمز عبور

افزودن اعداد و کاراکترهای خاص رمز عبور شما را پیچیده می کند. هر کسی می تواند از نام سگ خود، مانند هری، به عنوان رمز عبور خود استفاده کند. با اضافه کردن اعداد، حروف و ترکیب حروف بزرگ و کوچک، به عنوان مثال. &H4RrY)*7 رمز عبور را پیچیده خواهید کرد. انتخاب رمز عبور مناسب با رعایت اصل پیچیدگی امکان پذیر است.

پیچیدگی رمز عبور

4- تعیین رمز عبور

مطمئن شوید که رمز عبور را منحصربفرد کرده اید تا دیگر کسی نتواند از آن استفاده کند. اگر یکی از حساب های شما در معرض خطر قرار گرفته است، باید مطمئن شوید که حساب های شما جدا هستند. یعنی از رمزهای عبور تکراری استفاده نکنید. اگر چندین حساب دارید و همه آنها رمز عبور یکسانی دارند، در صورت حمله، نه تنها وب سایت شما بلکه زندگی شخصی شما آسیب می بیند.

رمز عبور صحیح را انتخاب کنید

چالش: چگونه رمز عبور را به خاطر بسپاریم؟

اگر فکر می کنید داشتن رمز عبور برای همه حساب ها دشوار است، پس من برای شما راه حلی دارم. ساده ترین راه استفاده از یک برنامه مدیریت رمز عبور مانند LastPass و LastPass است. این برنامه ها همه رمزهای عبور را در یک مکان نگه می دارند و حتی در هنگام استفاده از توسعه دهنده مرورگر به طور خودکار رمز عبور را وارد می کنند. همچنین نگرانی از مشکل بودن رمز عبور و جعل آنها را برطرف می کند.

چگونه رمز عبور را به خاطر بسپاریم

نتیجه گیری نهایی

استفاده از رمزهای عبور قوی یک عنصر مهم در امنیت وب سایت است. افزودن کاراکترها و اعداد بیشتر، حدس زدن رمز عبور را طولانی‌تر و سخت‌تر می‌کند. هکرها ابزارهای زیادی برای هک وب سایت ها دارند، بنابراین ما باید با سخت کردن رمز عبور کار آنها را دشوار کنیم. همچنین می توانید از فایروال یا فایروال برنامه های وب استفاده کنید که از ورود IP های ناخواسته به سایت جلوگیری می کند و از حملات جلوگیری می کند. همانطور که قبلا ذکر کردیم، پیشگیری بهتر از درمان است، بنابراین سعی کنید از رمزهای عبور قوی و منحصر به فرد استفاده کنید تا از حدس زدن رمز عبور جلوگیری کنید. بهترین آرزوها

افزایش امنیت وردپرس

میانگین امتیاز 5 از 5

از مجموع 2 رای