منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • با افزونه پاپ آپ وردپرس یک پاپ آپ در وردپرس ایجاد کنید و با ورود کاربر یک پنجره کوچک نمایش دهید

با افزونه پاپ آپ وردپرس یک پاپ آپ در وردپرس ایجاد کنید و با ورود کاربر یک پنجره کوچک نمایش دهید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
با افزونه پاپ آپ وردپرس یک پاپ آپ در وردپرس ایجاد کنید و با ورود کاربر یک پنجره کوچک نمایش دهید

سلام دوست عزیز پشتیبان وردپرس پنجره های پاپ آپ برای اهداف مختلفی در وب سایت ها استفاده می شوند. به عنوان مثال، زمانی که کاربر وارد وب سایت می شود، می توانید با استفاده از پنجره های پاپ آپ، فیلم ها، عکس ها، لینک ها، فیلم ها، فرم های ثبت نام و بسیاری موارد دیگر را به او نشان دهید. راه های مختلف برای ایجاد یک پاپ آپ در وردپرس وجود دارد. اما یکی از ساده ترین و در دسترس ترین راه ها استفاده از افزونه پاپ آپ وردپرس است. که می تواند به شما در ایجاد پاپ آپ های حرفه ای در وب سایت خود کمک کند.

آنچه در این مقاله می خوانید:

با افزونه پاپ آپ وردپرس یک پاپ آپ در وردپرس ایجاد کنید

پلاگین پاپ آپ وردپرس

افزونه وردپرس پاپ آپ یکی از بهترین افزونه های موجود برای ایجاد پاپ آپ در وردپرس است که توانسته بیش از 40000 نصب فعال و امتیاز 4.5 از 5 ستاره را در مخزن وردپرس ثبت کند. این افزونه توسعه یافته توسط Damien Logghe به کاربران خود گزینه های منحصر به فردی را برای ایجاد پاپ آپ ارائه می دهد.

ویژگی های افزونه پاپ آپ وردپرس

 • نمایش پنجره های پاپ آپ در صفحات خاص، قالب ها، پست ها و غیره
 • صفحه نمایش پاپ آپ در موبایل و دسکتاپ.
 • فیلتر کردن کسب و کار آنها برای نمایش پنجره های بازشو به کاربران مختلف.
 • 5 مکان مختلف در وب سایت را برای نمایش پنجره بازشو انتخاب کنید.
 • سفارشی سازی کامل سبک پاپ آپ.
 • برنامه نمایش پاپ آپ در وب سایت
 • استفاده از کدهای کوتاه برای شبکه های اجتماعی
 • سازگار با Gravity Forms، Ninja Forms، Contact Form 7، USP Forms، InfusionSoft، Jetpack، Mailpoet، Mailchimp for WP، Postmatic، هر پلاگین فرم رایج.

نصب و راه اندازی افزونه پاپ آپ وردپرس

برای نصب و فعال سازی افزونه ایجاد پاپ آپ در وردپرس، از منوی سمت راست پیشخوان به سربرگ Plugin > Add بروید و آن را نصب و فعال کنید. پس از فعال سازی افزونه، کلمه ای به نام Popup در منوی پیشخوان ایجاد می شود.

نصب و راه اندازی افزونه پاپ آپ وردپرس

شروع کار با افزونه پاپ آپ وردپرس

برای شروع کار با افزونه و ایجاد پاپ آپ در وب سایت وردپرسی، ابتدا تنظیمات افزونه را بررسی می کنیم و سپس نحوه ایجاد پنجره های پاپ آپ را مورد بحث قرار می دهیم.

تنظیم

این قسمت به تنظیمات کلی افزونه می پردازد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

تنظیمات پلاگین پاپ آپ وردپرس

آژاکس:

اگر از افزونه های کش وردپرس استفاده می کنید، پیشنهاد می شود این گزینه را فعال کنید.

فعال کردن حالت اشکال زدایی:

این گزینه مربوط به فعال کردن حالت اشکال زدایی است تا فایل های جاوا اسکریپت فشرده نشوند.

فعال کردن حالت ایمن:

با این گزینه می توانید Safe Mode را برای پنجره های پاپ آپ فعال کنید.

حذف کدهای کوتاه سبک: افزونه Style به صورت پیش فرض کدهای کوتاه را اعمال می کند، اگر می خواهید این کار را به صورت دستی انجام دهید، این گزینه را فعال کنید.

حذف تمام داده ها در هنگام حذف: اگر می خواهید هنگام حذف افزونه تمام تنظیمات انجام شده روی افزونه را حذف کنید، این گزینه را فعال کنید.

جدید اضافه کن

از این بخش می توانید پنجره های پاپ آپ خود را ایجاد و منتشر کنید.

با افزونه پاپ آپ وردپرس یک پاپ آپ در وردپرس ایجاد کنیدابتدا عنوان پنجره پاپ آپ را انتخاب کنید و سپس متن و عکس مورد نظر خود را در کادرهای قسمت متن وارد کنید.

ظاهر پاپ آپ

این بخش به تنظیمات سبک پنجره پاپ آپ شامل تنظیمات سایه، رنگ پس زمینه و متن، عرض و حاشیه پنجره پاپ آپ و سایر تنظیمات می پردازد.با افزونه پاپ آپ وردپرس یک پاپ آپ در وردپرس ایجاد کنیدپوشش: از این بخش، رزولوشن را در اطراف پنجره پاپ آپ تنظیم کنید.پس زمینه پاپ آپ: رنگ پس زمینه پنجره پاپ آپ را از این قسمت مشخص کنید.با افزونه پاپ آپ وردپرس یک پاپ آپ در وردپرس ایجاد کنیدکادر پاپ آپ: از این قسمت می توانید عرض پنجره پاپ آپ و رنگ متن داخل آن را تنظیم کنید.سایه پاپ آپ: میزان و رنگ سایه پنجره پاپ آپ را می توان از این قسمت تنظیم کرد.با افزونه پاپ آپ وردپرس یک پاپ آپ در وردپرس ایجاد کنیددامنه: حاشیه پنجره پاپ آپ نیز از این بخش قابل تنظیم است.بستن: رنگ و استایل دکمه بستن را از این قسمت تنظیم کنید.

قانون نمایش پنجره بازشو

این بخش می تواند بسیار روشنگر و مفید باشد زیرا با مجموعه ای از قوانین نمایش پنجره بازشو سروکار دارد. از این قسمت می توانید انتخاب کنید که پنجره پاپ آپ در یک پست و صفحه خاص یا برای سطوح مختلف کاربری نمایش داده شود.با افزونه پاپ آپ وردپرس یک پاپ آپ در وردپرس ایجاد کنید

گزینه های نمایش

این بخش به تنظیم نحوه نمایش پنجره های پاپ آپ در وب سایت می پردازد.با افزونه پاپ آپ وردپرس یک پاپ آپ در وردپرس ایجاد کنیدمحل: از این قسمت محل پنجره پاپ آپ را در وب سایت تعیین کنید.ماشه: زمان نمایش پنجره پاپ آپ را با این فیلد مشخص کنید، یعنی زمانی که صفحه وب سایت بارگیری می شود یا زمانی که کاربر در حال پیمایش است.با افزونه پاپ آپ وردپرس یک پاپ آپ در وردپرس ایجاد کنیدبیسکویت ها: از این بخش می توانید کوکی ها را تنظیم کنید.گزینه خاموش کردن: با فعال شدن این گزینه، در صورت داشتن فرم اجتماعی یا کد کوتاه، پنجره پاپ آپ به طور خودکار بسته می شود.گزینه های دیگر: از این بخش، حالت تست و انیمیشن ها قابل تنظیم است. در نهایت بر روی گزینه Release کلیک کنید. اکنون وب سایت خود را بررسی می کنیم تا ببینیم آیا این افزونه به درستی کار می کند یا خیر.

با افزونه پاپ آپ وردپرس یک پاپ آپ در وردپرس ایجاد کنید

همانطور که می بینید افزونه مورد نظر ما با تنظیماتی که اعمال کردیم به درستی نمایش داده می شود. همچنین می توانید با استفاده از این افزونه پنجره های پاپ آپ حرفه ای تری ایجاد کنید.

نتیجه نهایی

بدون شک ایجاد پنجره های پاپ در وب سایت تاثیر بسزایی در رشد کسب و کار شما خواهد داشت. اما مراقب باشید که استفاده بیش از حد از این پنجره ها خارج از حوصله کاربران است و نتیجه معکوس دارد. و این منجر به کاهش بازدید وب سایت و در نتیجه افت کسب و کار شما می شود. در نتیجه در استفاده از این پنجره ها نهایت دقت را به خرج دهید.افزونه پاپ آپ وردپرس که امروز معرفی کردیم یکی از بهترین افزونه های موجود برای ایجاد پاپ آپ در وردپرس است. که به شما در ایجاد چنین پنجره ای در وب سایت کمک می کند.

با تشکر از همکاری شما

میانگین امتیاز 5 از 5

از مجموع 1 رای