منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • برای استفاده از قالب های وردپرس بومی لازم است

برای استفاده از قالب های وردپرس بومی لازم است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
برای استفاده از قالب های وردپرس بومی لازم است

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که به دنبال طراحی سایت بوده اید و سپس به دلیل سهولت استفاده از وردپرس را انتخاب کرده اید. در مرحله اول باید به یک قالب سفارشی شده برای سایت خود بر اساس نیاز خود فکر کنید، جایی که نیاز به استفاده از قالب های بومی وردپرس بسیار مهم می شود. این مرحله در دنیای وردپرس بسیار مهم است زیرا اگر یک تم پوچ و جعلی بر روی وردپرس خود نصب کنید، احتمال از دست دادن کسب و کارتان در طولانی مدت بسیار زیاد است.

راه اندازی کسب و کار با قالب اصلی وردپرس بهتر است یا قالب کپی شده؟

اگر می خواهید امروز کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید یا یک فروشگاه آنلاین ایجاد کنید و این موضوع برای شما بسیار مهم است، باید بدانید که در ابتدای پروژه ممکن است نیاز به متحمل شدن هزینه هایی داشته باشید، اما مطمئن باشید که سایت شما توسط افراد هک و یا سوء استفاده نمی شود انجام خواهد شد. اگر فکر می کنید می خواهید یک فروشگاه موبایل راه اندازی کنید، شاید اولین چیزی که به ذهنتان می رسد یک ویترین جذاب باشد، اما اگر این مغازه امنیت قابل توجهی نداشته باشد، طبیعتاً اجناس فروشگاه شما در معرض خطر سرقت قرار می گیرند. خطر وجود دارد. وقتی دور هستید جلوی مغازه خواهید بود.

این مثال در دنیای وردپرس دقیقاً مشابه است. وقتی به دنبال قالب‌های تهی رایگان برای کاهش هزینه‌های خود می‌گردید، به سایت خود این پتانسیل را می‌دهید که ویروسی شود و حتی توسط افراد سودجو هک شود و به مرور زمان سایت شما ضعیف و ضعیف می‌شود تا جایی که دیگر نخواهید بود. بتوانید به کسب و کار خود ادامه دهید.. بنابراین در راه اندازی کسب و کار اینترنتی استفاده از قالب اولیه بسیار مهم است و باید به این موضوع توجه ویژه ای داشته باشید.

مزایای استفاده از قالب اصلی وردپرس

 • ویروسی نشدن و سالم ماندن طولانی مدت که یکی از مهم ترین عوامل کسب و کار اینترنتی است از اهمیت بالایی برخوردار است.
 • عدم هدایت سایت شما به سایت های خارجی، که آرامش کسب و کار شما را هنگام باز کردن سایت برای کاربر نشان می دهد.
 • پشتیبانی محصول در دسترس است، بنابراین خیالتان راحت است که وقتی به دنبال مشکلات قالب هستید، شخصی مسئول خرید شما خواهد بود.
 • زمانی که یک قالب اورجینال را دریافت می کنید، خیالتان راحت باشد که محصول متعلق به فروشنده اصلی است که در مواقع بروز رسانی و مشکلات بزرگ مزیت بزرگی است و کار شما را از هر نظر ایمن و راحت می کند.
 • زمانی که تصمیم به استفاده از یک قالب پایه دارید و سایت های معتبری مانند Jacket را برای ساخت قالب وردپرس انتخاب می کنید، خیالتان راحت باشد که این قالب ها از سایت های میانی طراحی نشده اند و هزینه آن دلار است پرداخت توسط فروشنده انجام می شود و فقط بومی سازی می شود. در نتیجه فایل های این نوع فرمت ها به دلیل قانونی بودن فرآیند آماده سازی، آلوده به ویروس های مخرب نیستند و به راحتی می توان به آن ها اعتماد کرد.
 • شما از سوء استفاده از سئو جلوگیری می کنید. مشاهده شده است که بک لینک ها در قالب هایی که به صورت رایگان یا با هزینه کم در شبکه در دسترس هستند پنهان می شوند. اگر به قوانین سئو آشنا باشید، می دانید که وجود این لینک ها به سئو سایت شما آسیب می زند.
 • هنگامی که نیاز به استفاده از وردپرس برای بازیابی سایت خود پس از ویروسی شدن دارید، برای خرید یک قالب وردپرس هزینه بسیار کمتری خواهید پرداخت. در نتیجه می توانید در ابتدای راه اندازی سایت خود مبلغ کمی را برای خرید یک قالب خرج کنید اما پس از آن نیازی به رفتن به سراغ حذف ویروس یا هک سایت خود نخواهید رفت.
 • به روز رسانی یک قالب برای شما بیش از هر چیز دیگری ضروری است. هنگامی که یک قالب تهی آلوده به ویروس را روی وردپرس خود نصب می کنید، در دراز مدت نمی توانید قالب خود را به روز کنید زیرا نمی توانید از ویژگی های برتر قالب ساز استفاده کنید. در نتیجه شما به راحتی یک باگ امنیتی بزرگ به نام به روز رسانی قالب ایجاد نمی کنید که بهترین گزینه برای هک سایت وردپرس شما است.
 • استفاده از قالب های نامعتبر و ویروسی برای شما جریمه های هنگفتی از جانب موتورهای جستجو مانند گوگل به همراه دارد و می توانید سال ها پس از اجرای این جریمه ها درگیر حل این مشکل باشید. در نتیجه موتورهای جستجو شما را در نتایج برتر قرار نمی دهند و حتی در برخی موارد برای یک کلمه کلیدی مهم شما را از نتایج حذف می کنند که نتیجه استفاده از فرمت های غیر بومی آلوده به ویروس است.
 • هنگامی که از یک فرمت غیر اصلی استفاده می کنید، به راحتی سایت خود را در معرض هکرها قرار می دهید و اگر توانسته اید برای برند خود شهرت خوبی ایجاد کنید، تمام اطلاعات سایت شما ممکن است دزدیده شود. این اتفاق خواهد افتاد. شما نمی توانید کاری در مورد آن انجام دهید. سرقت. در نتیجه شما تمامی اطلاعات مفید مشتریان خود را در اختیار افراد سودجو قرار داده اید که از باگ های امنیتی سایت شما سوء استفاده کرده و اطلاعات شما را به سرقت برده اند.
 • از طرفی دیگر برای خرید قالب ها و افزونه های اولیه وردپرس نیازی به پرداخت دلار نخواهید داشت چرا که فروشندگان ژاکت این کار را برای شما انجام می دهند و شما را از چالش پرداخت دلاری که در ایران امکان پذیر نیست راحت می کنند.

چرا ژاکت را به عنوان بازاری مطمئن برای خرید قالب های اصلی انتخاب کنید؟

مارکت وردپرس یا همان ژاکت امروزی که در اختیار کاربران قرار می گیرد، از همان ابتدا پاسخگوی قالب های وردپرس بوده است و همین حساسیت باعث شده تا تمامی قالب های فروخته شده توسط فروشندگان ژاکت بسیار تمیز و شفاف باشد. ،

فروش پلاگین و قالب ژاکت

Jacket به کمک فرآیندی که برای فروشندگان خود تعریف شده است، قانوناً آنها را ملزم به خرید قالب می کند و در نهایت آنها ملزم به خرید و آپلود به روز رسانی هر قالب هر از گاهی برای کاربران هستند که به شما امکان دسترسی به قالب ها را می دهد. قبل از اینکه با آن روبرو شوید از هر نظر احساس راحتی کنید. حتی اگر حمایت کامل داشته باشد.

امنیت؛ اولین کلمه استفاده از قالب های اولیه وردپرس است

به دلیل نیاز به استفاده تم وردپرس اصلی، فضای امنیتی بالا است و Jacket قبل از آپلود هر قالب در وب سایت خود، فایل های مربوط به هر قالب را بررسی می کند که کیفیت فایل های قرار داده شده در Jacket را ثابت می کند. در نتیجه باید در نظر داشته باشید که اگر به دنبال سایتی با قالب پایه وردپرس هستید که خیال شما را از بابت امنیت سایت راحت کند، بهترین گزینه پیش روی شما سایتی به نام ژاکت است.

میانگین امتیاز 5 5. از جانب

از مجموع 1 رای