منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بهترین افزونه آزمون وردپرس فارسی – افزونه آزمون پیشرفته

بهترین افزونه آزمون وردپرس فارسی – افزونه آزمون پیشرفته

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بهترین افزونه آزمون وردپرس فارسی - افزونه آزمون پیشرفته

اگر یک وب مستر معمولی هستید، حتماً نام افزونه Gravity را شنیده اید. می توانید از پلاگین جاذبه استفاده کنید بهترین افزونه سازنده مسابقه وردپرس فارسی می دانست

توسعه دهندگان وردپرس و افزونه ها چندین افزونه جانبی برای این افزونه نوشته اند که ویژگی هایی مانند موارد زیر را به این افزونه فرم ساز اضافه می کنند:

یک فرم نظرسنجی ایجاد کنید

فرم تست

و …

بنابراین پیشنهاد می شود از افزونه Gravity Forms به همراه افزونه Quiz برای فرم های آزمون، آزمون، برگزاری آزمون و تست های چند گزینه ای استفاده شود و در این گونه موارد استفاده شود.

علاوه بر این، این سری از افزونه ها می توانند ویژگی های دیگری مانند فرم های کامل، فرم های تماس و سایر موارد مفید را به افزونه Gravity Forms اضافه کنند.

اکنون که با مهم ترین و برجسته ترین افزونه فرم ساز وردپرس – Gravity Forms – آشنا شدید، می توانید از افزونه هایی که در زیر برای موارد مشابه معرفی می کنیم استفاده کنید.

تست ساز پیشرفته - کاملا فارسی

افزونه های سازنده تست وردپرس

در ادامه سعی می کنیم به چند افزونه تولید کننده تست وردپرس اشاره کنیم و به طور مختصر به موارد استفاده و نحوه عملکرد آن اشاره کنیم.

Viral Quiz Test Maker وردپرس – Viral Quiz

بسیاری از افراد Viral Quiz را بهترین افزونه مسابقه ساز وردپرس فارسی می دانند.

طراحی برای هر مدیر و مدیر سایت وردپرس آزمون آنلاین این نیاز به یک پلاگین کاربردی دارد، بنابراین افزونه Quiz Viral می تواند گزینه بسیار خوبی برای برآورده کردن این نیاز باشد.

یکی از بهترین ویژگی های این افزونه انعطاف پذیری در کنار ظاهری جذاب است. افزونه Viral Quiz می تواند آزمونی متفاوت و زیبا را برای هر سایتی به ارمغان بیاورد.

این افزونه در مدت زمان کوتاهی به یک افزونه محبوب در بین کاربران وردپرس تبدیل شده است.

از افزونه Viral Quiz افزونه وردپرس Quiz Creator می توان از آن برای ارزیابی و بررسی کاربرانی که در سایت هایی با موضوعات اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و غیره برنامه های متعددی دارند استفاده کرد.

لازم به ذکر است این افزونه دارای ویژگی های منحصر به فردی برای طراحی و توسعه هر نوع تست می باشد.

سازنده تست حرفه ای

افزونه WP Quiz Pro یک سازنده مسابقه حرفه ای وردپرس است

افزونه WP Quiz Pro Advanced Quiz Maker یک افزونه حرفه ای برای طراحی تست های عملی در طراحی سایت می باشد که مدتی است نسخه فارسی آن ارائه شده است و با این مد بسیاری از مدیران سایت را به خود جذب کرده است.

از جمله موارد قابل تنظیم و طراحی توسط این افزونه، طراحی تست تست، درست و غلط، تست شخصیت، تست کارت عمومی و ایجاد قسمت لایک یا عدم پسند تست را نیز ذکر کرد.

از دیگر ویژگی های این افزونه می توان به اشتراک گذاری نتایج آزمون، ارسال آگهی های پس از آزمون، ارسال نتایج آزمون به ایمیل ممتحن و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد.

افزونه دیگری به نام WP PRO Quiz وجود دارد که ممکن است بسیاری از افراد به دلیل شباهت نام آن را با WP Quiz Pro اشتباه بگیرند. این افزونه در مقایسه با WP Quiz Pro دارای امکانات بسیار کمی است.

افزونه آزمون HD

افزونه سازنده تست دیگری به نام HD Quiz وجود دارد که می توان از آن برای طراحی تست های پیشرفته استفاده کرد. یکی از ویژگی های اصلی این افزونه رایگان بودن آن است به علاوه گزینه های بیشتری برای طراحی سوالات چند گزینه ای نسبت به رقبای خود دارد.

آزمون و نظرسنجی استاد آزمون، نظرسنجی و پلاگین مسابقه

Quiz & Survey Master یکی از بهترین فرم ها و نظرسنجی ها برای ایجاد افزونه های وردپرس است، با این افزونه می توانید یک تست یا نظرسنجی آنلاین ایجاد کنید. این افزونه بیش از چند ده هزار نصب شده است و توانسته است امتیاز 4.8 از 5 را کسب کند که از آن می توان نتیجه گرفت که بسیار محبوب است.

افزونه Quiz & Survey Master این قابلیت را دارد که به تعداد دلخواه صفحه ایجاد کند و از انواع سوالات و همچنین نظرسنجی یا تست در این صفحات استفاده کند.

افزونه رایگان مسابقه ساز وردپرس

افزونه اورست فرم

یکی دیگر از افزونه های فرم ساز که امکان ایجاد تست را به شما می دهد افزونه Everest Forms نام دارد که یک افزونه فرم ساز با امکانات فراوان برای طراحی فرم های تماس، تست ها و … می باشد. است .

افزونه مسابقه گربه

افزونه Quiz Cat که به معنای Quiz Cat است، یک افزونه سازگار با ویرایشگر وردپرس گوتنبرگ است.

این افزونه ویژگی های جالبی دارد که یکی از بارزترین ویژگی های آن ایجاد تست های وردپرس است.