منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تاثیر هاست بر سرعت وب سایت چیست؟ چگونه سرعت وب سایت را به کمتر از 1 ثانیه کاهش دهیم؟

تاثیر هاست بر سرعت وب سایت چیست؟ چگونه سرعت وب سایت را به کمتر از 1 ثانیه کاهش دهیم؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تاثیر هاست بر سرعت وب سایت چیست؟ چگونه سرعت وب سایت را به کمتر از 1 ثانیه کاهش دهیم؟

سلام دوستان؛ در این سری از آموزش های پشتیبانی وب سایت، قصد داریم به یک موضوع مهم بپردازیم: چگونه زمان بارگذاری سایت را به کمتر از یک ثانیه کاهش دهیم؟ یکی از رایج ترین جستجوهایی که در منحنی جستجوی وردپرس داریم، این است “آیا می توانیم سرعت وب سایت را افزایش دهیم؟” توجه به سرعت وب سایت به چند دلیل مهم است. در اینجا 4 دلیل اصلی وجود دارد:

سرعت وب سایت - تأثیر میزبانی بر سرعت

  • یک سایت سریع باعث افزایش تبدیل شما می شود.
  • یک سایت سریع به این معنی است که گوگل شما را دوست خواهد داشت.
  • یک سایت سریعتر تجربه بهتری را برای مشتریان و بازدیدکنندگان فراهم می کند و منجر به سود بیشتر می شود.
  • سرعت سایت شما بخشی از برند شماست.

دلیل آخر مهمترین دلیل است. در این آموزش از پشتیبانی وردپرس، چندین عمل برای اندازه گیری سرعت انجام می دهیم. ما قصد داریم وب سایت را به طور کامل بررسی کنیم و یک سری اقدامات را معرفی کنیم تا در نهایت زمان بارگذاری را به کمتر از یک ثانیه کاهش دهیم. ما همچنین دلایل اصلی کندی سرعت سایت را توضیح می دهیم، سپس می توانید متوجه شوید که برای بهبود سرعت صفحات باید روی چه چیزی کار کنید. یاد بگیرید که چگونه سرعت بارگذاری را در یک ثانیه بدست آورید، نتیجه را قبل و بعد از اقدامات خود به طور کامل ارزیابی کنید. برخی از نتایج در اینجا نمایش داده می شود. در این آموزش قصد داریم تاثیرات هاست بر سرعت وب سایت را بررسی کنیم.

اثرات میزبانی بر سرعت وب سایت - wordpress_speed

در ابتدا سایت ما سریع بارگذاری می شد و زمان بارگذاری کوتاهی داشت، اما مانند بسیاری از وب سایت ها، به مرور زمان موارد و افزونه های زیادی اضافه کردیم و وزن آن افزایش یافت. وقتی تصمیم به سرمایه گذاری مناسب در سایت می گیریم، مشخص است که نیاز به توسعه مجدد و کامل دارد. نتایج فوق 5.2 ثانیه است که فقط برای مشاغل کوچک قابل قبول است. اما ما کمتر از یک ثانیه می خواهیم. توجه داشته باشید که نتایج فوق زمانی به دست می‌آیند که ما سرور خصوصی مجازی و کش شبکه CDN و ابزارهای تحویل محتوا را در حال اجرا داشته باشیم. تا 10 ثانیه بدون حافظه پنهان است. در اینجا نتیجه به نظر می رسد و می توانید تأثیر میزبانی را بر سرعت وب سایت مشاهده کنید.

اثرات میزبانی بر سرعت وب سایت - wordpress_speed

توجه داشته باشید که ابزار تست سرعت PSDI ممکن است کمی متلاطم باشد، اما هدف ما کمتر از یک ثانیه است که با انجام چند کار خاص به آن می‌رسیم. اولین مورد تأثیر میزبانی بر سرعت وب سایت است. خب، بیایید شروع کنیم به توضیح نحوه افزایش سرعت سایت:

آنچه در این مقاله می خوانید:

تاثیر بر سرعت وب سایت

زیرا هاست تاثیر زیادی در سرعت وب سایت دارد. سریع ترین و ساده ترین راه ارتقا از هاست ارزان به هاست مدیریت شده وردپرس است. هاست های ارزان برای شروع خوب هستند، اما برای هاست وردپرس برای عملکرد بهینه بهینه سازی نشده اند. حتی زمانی که مشتریان ما با یک سرور اختصاصی یا VPS ثبت نام می کنند، در تطبیق آنها با میزبانی مدیریت شده مشکل دارند. از نتایج بالا می بینید که داشتن سرور به این معنی نیست که سایت شما سریعتر اجرا می شود. ما ارتقاء طیف وسیعی از سایت‌ها از میزبانی رایگان به میزبانی وردپرس را آزمایش کردیم و با توجه به نتایج، شاهد بهبود 54 درصدی در سرعت بودیم. این نوع هاست روش هوشمندانه ای برای مدیریت سایت های وردپرسی دارد. آنها پلاگین های خاصی را محدود می کنند و راه هایی برای مدیریت حافظه نهان، بازنشانی، و ساخت CDN دارند که تصاویر و فایل های دیگر را با سرعت رعد و برق ارائه می دهد. قبلاً وردپرس را روی VPS با CDN آزمایش کردیم و افزونه های کش نیز به ما کمک کردند. بنابراین 54 درصد بهبود قابل توجه است. برای بررسی سرعت هاست خود، دو ابزار تست سرعت وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. ابزار PageSpeed ​​Insights این ابزار بسیار مناسبی است که یک وب سایت را ارزیابی می کند و سرعت آن را در نسخه های موبایل و دسکتاپ بررسی می کند. همچنین راه حل های زیادی ارائه می دهد که می توانید نگاهی به آنها بیندازید. قطعاتی که نیاز به بهبود دارند با راه حل ارائه می شوند.

تأثیر میزبانی بر سرعت وب سایت - server_response_timeزمان بارگذاری در حدود 5 ثانیه قطعا یک مشکل بزرگ خواهد بود. این زمان طولانی است زیرا برای دریافت پاسخ از سرور صبر می کند، حال تصور کنید اگر زمان دریافت پاسخ باشد، زمان بارگذاری سایت چقدر خواهد بود؟ دوم ابزار تست سرعت است پادشاهی این به شما یک ایده سریع در مورد سرعت سایت می دهد و به سرعت سرور مربوط نمی شود.

تاثیر بر بررسی سرعت وب سایت و زمان بارگذاری

  • کمتر از 1 ثانیه عالی است.
  • کمتر از 2 ثانیه خوب است.
  • برای افزایش سرعت، اقدامات اضافی برای حدود 5 ثانیه یا بیشتر مورد نیاز است.

نکته: این زمان بارگذاری می تواند تحت تأثیر عوامل زیادی قرار گیرد که تأثیر بسزایی در سرعت وب سایت دارد. اما اگر کمتر از 2 ثانیه باشید، با تغییر میزبان تغییر زیادی نخواهید کرد. بنابراین، اگر سرعت بارگذاری وب سایت شما پایین است، ابتدا هاست خود را بررسی کنید. در جلسات آتی تمامی موارد را بررسی خواهیم کرد که در صورت رعایت آنها زمان بارگذاری وب سایت به کمتر از یک ثانیه کاهش می یابد.

پایان جلسه اول

انشالله موفق بشی

افزایش سرعت سایت وردپرس

میانگین امتیاز 5 از 5

از مجموع 2 رای