منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تست امنیت در وردپرس [ روش اول ] توسط وردپرس پرو در ایران

تست امنیت در وردپرس [ روش اول ] توسط وردپرس پرو در ایران

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تست امنیت در وردپرس [ روش اول ] توسط وردپرس پرو در ایران

سلام دوستان امروز یه ویدیو خیلی مهم در زمینه تست امنیت در وردپرس براتون آماده کردم تا متوجه بشید آیا سایت شما هک شده است؟ یا سایت مشکلی نداره.

این تست توسط گوگل انجام می شود و هر صاحب سایت یا پشتیبان سایت موظف است به صورت موردی آن را انجام دهد و هر ماه یک بار صفحات گوگل را بررسی کند.

به این روش هک سایت، مسمومیت سئو می گویند و در این روش هکر سعی می کند کدهای مخرب را به افزونه ها و قالب ها تزریق کند و از این طریق لینک های ایندکس شده در گوگل را بازنویسی کرده و به آن سایت ها هدایت می کند یا می تواند به جایی که هکر می خواهد ترافیک ایجاد کند منحرف شود. . ، تبدیل شد

به این ترتیب سایت ها تمامی ترافیک خود را از دست می دهند و هکر مالک تمامی لینک های ثبت شده در گوگل می شود و با این کار به نتیجه دلخواه می رسد.

حال ممکن است این سوال در ذهن شما ایجاد شود که چگونه سایت شما از این مشکل یا کد مخرب رنج می برد؟

پاسخ این سوال بسیار ساده است و در شبکه های اجتماعی زیاد گفته ایم که هرگز از قالب ها و افزونه های پولی که به صورت رایگان در وب سایت ها قرار می گیرند استفاده نکنید.

این روش بسیار ساده است و با قرار دادن کدهای مخرب در کدهای قالب و افزونه ها، به تدریج نتایج گوگل را تغییر می دهند و به تدریج به سایتی که توسط هکر برنامه ریزی شده هدایت می شوند.

به طور معمول، این فرآیندی است که 1 تا 3 ماه طول می کشد، و تمیز کردن آن کار آسانی نیست، اما ممکن است، و ما در تیم پشتیبانی امنیتی وردپرس بارها آن را دیده ایم و یک پاکسازی کامل انجام شده است.

لطفا ویدیو را با دقت دنبال کنید تا بتوانید این تست امنیتی را در وردپرس در سایت خود انجام دهید.

میانگین امتیاز 5 از 5

از مجموع 2 رای