منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • تکنیک های هک رشد در وردپرس که باید بدانید و به بهبود قابل توجه وب سایت منجر می شود

تکنیک های هک رشد در وردپرس که باید بدانید و به بهبود قابل توجه وب سایت منجر می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تکنیک های هک رشد در وردپرس که باید بدانید و به بهبود قابل توجه وب سایت منجر می شود

هک رشد وردپرس آشنا با تکنیک های هک رشد در وردپرسدر جلسه گذشته، هک رشد چیست. ما با هم راه هایی را که می توان از تکنیک های هک رشد استفاده کرد، بررسی کردیم. برخی ویژگی ها این تکنیک را از تکنیک های معمولی متمایز می کند. ما می توانیم تکنیک های هک رشد را با کمک تست A/B و بررسی بازخوردها پیاده سازی کنیم.

در این مقاله چه خواندید:

انواع تکنیک های هک رشد

تکنیک های هک رشد بسیار متنوع هستند، اما همه آنها از یک هدف پیروی می کنند که منجر به رشد وب سایت می شود.

 • تمرکز بر توسعه به عنوان “هدف کلیدی”
 • محصول بخش مهمی از بازار است
 • از ابزارها و روش های مختلفی استفاده می کند
 • تست A/B
 • تجزیه و تحلیل پاسخ
 • بررسی سئو سایت
 • بازاریابی ایمیلی
 • ایجاد لیست ایمیل
 • فعال در شبکه های اجتماعی

سئو سایت شما مشکل دارد

آشنایی با تکنیک های هک رشد سئو در وردپرس

سئو بخش مهمی از تکنیک های هک رشد وردپرس است که مستقیماً بر رشد وب سایت تأثیر می گذارد. موتور جستجو یکی از مهم ترین منابع ترافیک برای اکثر سایت ها است. با توجه به افزایش رقابت بین سایت ها، برای اطمینان از رتبه بالا به این نیاز دارید. بنابراین سئوی سایت را با هدف بهینه سازی آن برای موتورهای جستجو دنبال می کنیم. بیشتر ترافیکی که هر وب سایت دریافت می کند از موتورهای جستجو است و اگر وب سایت شما به درستی بهینه سازی نشود، ترافیک قابل توجهی را از دست خواهید داد.

یکی از افزونه هایی که بسیار محبوب است و به خوبی کار می کند و ما آن را به شما پیشنهاد می کنیم Yoast SEO است. این افزونه اقدام خاصی انجام نمی دهد و تنها برخی از فاکتورهای سئوی داخلی را بررسی می کند و برای بهبود این موارد پیشنهاداتی ارائه می دهد که سرعت بهینه سازی سئو داخلی را بسیار افزایش می دهد. استفاده، نصب و راه اندازی این افزونه بسیار ساده است و نسخه رایگان آن نیز عملکرد قوی و شگفت انگیزی دارد. این یک راه حل پیشرفته SEO است که شامل ابزارهای قدرتمند تجزیه و تحلیل محتوا است.

البته موارد دیگری نیز به موتورهای جستجو مربوط می شود. فعالیت های دیگری که شما را نگران می کند سرعت و سازگاری است. بررسی کنید که وب سایت شما واکنش گرا و سازگار با موبایل باشد، روی بهینه سازی سرعت سایت سرمایه گذاری کنید و وب سایت خود را با استفاده از AMP قدرتمندتر کنید.

در بازاریابی محتوا شرکت کنید

سرمایه گذاری در بازاریابی محتوا در وردپرس یکی از بهترین راه ها و تکنیک های هک رشد است. بسیاری از برندها و وب سایت ها با ارائه محتوای منحصر به فرد بازدیدکنندگان را جذب می کنند و ترافیک خوبی به دست می آورند.

یکی از بهترین تکنیک های هک رشد در وردپرس استفاده از ابزارهای زمان بندی و انتشار رسانه های اجتماعی است. این ابزارها به طور مرتب پست هایی را منتشر می کنند که به کاربران امکان می دهد بیشترین بهره را از رسانه های اجتماعی ببرند. انتشار این موارد باعث جذب بازدیدکنندگان می شود.

راه دیگر استفاده از ابزار مدیریت محتوا یا پلاگین هاب برای نمایش مطالب محبوب و مرتبط است. به این ترتیب خوانندگان محتوای شما را می شناسند و نرخ تبدیل شما بالاتر می رود. به همین دلیل اولین وظیفه شما خواندن مطالب بازاریابی است. با این حال وردپرس پلاگین های زیادی را برای موثرتر کردن روش های هک ارائه می دهد. در ادامه به معرفی چند افزونه وردپرس می پردازیم که می توان از آنها به عنوان تکنیک های هک رشد در وردپرس استفاده کرد.

 • تقویم تحریریه: برنامه های انتشار را با کشیدن و رها کردن پست ها در تقویم مدیریت کنید. اختیاری: برنامه شرکت
 • پست مرتبط توسط Jetpack: این یکی از بهترین افزونه هایی است که پست های مرتبط را نمایش می دهد. پست های مربوط به Yuzo نیز مشابه هستند.
 • پست های محبوب وردپرسنمایش محبوب ترین پست ها در سایت شما یکی از بهترین راه ها برای جذب افراد است. تنظیمات این افزونه قابل شخصی سازی است.
 • احیای پست قدیمی: با این افزونه محتوای قدیمی را به طور منظم در شبکه های اجتماعی توزیع کنید. محتوای همیشه سبز را پخش کنید و بازدیدکنندگان جدیدی به دست آورید.

یک لیست ایمیل ایجاد کنید

با تکنیک های هک رشد وردپرس OptinMonster آشنا هستید

یکی دیگر از تکنیک های هک رشد در وردپرس Emble marketing است. برای هک رشد باید از ایمیل مارکتینگ کمک گرفت. مشتریان ایمیل، بازدیدکنندگان وفادار شما هستند. از آنجایی که آنها قبلا ایمیل خود را در فرم خبرنامه وب سایت وارد کرده اند، می خواهند اطلاعات و مطالب بیشتری را از سایت شما دریافت کنند. بنابراین ساخت یک لیست ایمیل یک گزینه عالی در مراحل بعدی برای ارسال محتوای خود به صاحبان این ایمیل ها است.

 • optinmonsterیکی از ابزارهای مفید افزودن عبارات مختلف به قسمت های مورد نظر وب سایت است. این افزونه رایگان نیست.
 • سوموما: ابزار بسیار مفید دیگری برای جمع آوری ایمیل ها و ساخت لیست ایمیل برای استفاده بعدی. افزودن فرم های ثبت نام شناور، ایجاد فرم ها یا پنجره های بازشو و … تکنیک های خوبی برای دریافت ایمیل های کاربران هستند. البته می توانید از ابزارهای رایگان نیز استفاده کنید.
 • MailChimp برای وردپرس: پلاگین MailChimp یکی از مطلوب ترین خدمات بازاریابی است که تا 2000 مشترک را به صورت رایگان ارائه می دهد. این افزونه اتصال MailChimp به وردپرس را آسان می کند.

پایان فصل دوم هک رشد

میانگین امتیاز 5 5. از جانب

از مجموع 2 رای