جایگزینی برای افزونه Points چیست؟

جایگزینی برای افزونه Points چیست؟

در این مقاله قصد دارم افزونه Digits را برای شما بررسی کنم و سپس بهترین جایگزین های ثبت نام و ورود به وردپرس را به شما معرفی کنم تا بتوانید از دردسر افزونه Digits خلاص شوید.

در این مقاله چه خواندید:

پلاگین Points چیست؟

ثبت نام و ورود سریع با استفاده از شماره موبایل می تواند به طور عجیبی نرخ اشتراک و فروش را افزایش دهد. این قابلیت عالی ابتدا به ساده ترین شکل در وب سایت های فروشگاهی مانند دیجی کالا و اپلیکیشن هایی مانند اسنپ پیاده سازی شد. افزونه Digits افزونه ای است که به ما امکان ثبت نام و ورود با شماره موبایل در وردپرس را می دهد. با استفاده از افزونه دیجیت کاربر می تواند با شماره موبایل بدون وارد کردن رمز عبور و به خاطر سپردن آن وارد سایت شود. این روش علاوه بر ساده سازی فرآیند خرید از سایت، باعث بهبود تجربه کاربری و از همه مهمتر امنیت وب سایت می شود.

تعداد زیادی افزونه برای کارهای ساده

افزونه های رقمی برای موارد بسیار کوچک منتشر می شوند، همانطور که همه ما می دانیم که هر چه افزونه های بیشتری نصب کنیم، سرعت سایت کندتر می شود و مشکلات بزرگتری مانند تداخل افزونه ها ایجاد می کند.

به عنوان مثال، برای ادغام و همگام سازی کاربران قدیمی سایت خود که قبلاً از طریق ایمیل ثبت نام کرده اند، با سیستم ورود و ثبت نام پیامکی در افزونه Your Points، باید افزونه دیگری را نصب کنید.

بهترین روش این است که تمامی امکانات به طور کامل در خود این افزونه تعبیه شده باشد تا بار اضافی در سایت ایجاد نشود و تمامی این گزارشات از تعامل این افزونه با سایر افزونه ها توسط کاربران گزارش نشده باشد.

عدم دسترسی به توسعه دهنده افزونه

شما با خرید افزونه Issue یک کار غیر قانونی انجام می دهید یعنی قانون کپی رایت را رعایت نمی کنید (با توجه به اینکه هیچ سایتی در ایران به دلیل محدودیت های فعلی اجازه فروش این افزونه را ندارد) با افراد یا توسعه دهنده هستید. تیم ها قادر به برقراری ارتباط نخواهند بود. در مواقع اضطراری با ارائه دهنده تماس بگیرید.

این موضوع مهم، یعنی ارتباط با توسعه دهنده برای محصولات نرم افزاری و به ویژه محصولاتی که بخشی از عملکردهای اصلی یک وب سایت خواهند بود، این ارتباط بسیار مورد نیاز است. فرض کنید سایت شما به دلیل کار نکردن افزونه Digit از کار افتاده است. در این شرایط اضطراری هیچ کاربری نمی تواند وارد سایت شود و هیچ کاربری نمی تواند در سایت ثبت نام کند یا به عبارتی سایت شما به طور کامل از کار افتاده و فروش سایت به طور کامل متوقف می شود.

بنابراین توجه داشته باشید که ارتباط با فرد یا تیم توسعه در بخش پشتیبانی محصول چقدر مهم است.

میانگین امتیاز 5 5. از جانب

از مجموع 1 رای