منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • حل مشکل ریدایرکت در وردپرس و باز نشدن پیشخوان فقط با بررسی سایت

حل مشکل ریدایرکت در وردپرس و باز نشدن پیشخوان فقط با بررسی سایت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
حل مشکل ریدایرکت در وردپرس و باز نشدن پیشخوان فقط با بررسی سایت

2- همه افزونه ها را غیر فعال کنید

گاهی اوقات افزونه های وردپرس می توانند این مشکل را ایجاد کنند. به خصوص اگر این دو افزونه با یکدیگر تداخل داشته باشند. برای غیرفعال کردن تمام افزونه های نصب شده در وردپرس، با استفاده از یک سرور FTP به میزبان وب خود متصل شوید. بازگشت به مسیر به دنبال /wp-content/plugins/ بگردید و پوشه plugins را به نام دلخواه تغییر دهید.

با این کار هر افزونه وردپرس نصب شده در وب سایت شما غیرفعال می شود. پس از غیرفعال کردن همه افزونه ها، سعی کنید به سایت خود وارد شوید. اگر موفق شدید، به این معنی است که یکی از افزونه های شما مشکل را ایجاد کرده است. سپس هر افزونه را فعال کنید تا به پلاگین مشکل دار برسید. این افزونه ممکن است با افزونه دیگری تداخل داشته باشد. اگر غیرفعال کردن افزونه مشکل را حل نکرد، روش های زیر را امتحان کنید.

3- فعال سازی موقت قالب پیش فرض وردپرس

گاهی اوقات می بینیم که تم های وردپرس پس از ارتقا به نسخه جدیدتر باعث ایجاد مشکل در وردپرس می شوند. این مشکلات می تواند ناشی از تداخل کد داخلی قالب با هسته باشد وردپرس یا با افزونه ها برای اینکه متوجه شوید مشکل ناشی از موضوع شماست، باید طرح زمینه خود را به طور موقت غیرفعال کنید. فرآیند مشابه غیرفعال کردن پلاگین ها است. با استفاده از سرویس گیرنده FTP به وب سایت خود متصل شوید. به /wp-content/themes/ بروید و سپس پوشه تم فعال فعلی را به هر نامی که می خواهید تغییر نام دهید. وردپرس برای راه‌اندازی، به دنبال پوشه Templates می‌گردد و اگر نبود، با قالب پیش‌فرض راه‌اندازی می‌شود. پس از انجام این کار، دوباره وارد صفحه لاگین شوید. اگر ورود با موفقیت انجام شد، به این معنی است که قالب شما باعث ایجاد مشکل شده است.نکته: اگر قبلاً از الگوی پیش‌فرض به عنوان الگو استفاده می‌کردید، می‌توانید نام آن را تغییر دهید و دوباره سعی کنید آن را وارد کنید وردپرس شدن اگر بتوانید وارد شوید، به این معنی است که قالب پیش فرض شما ممکن است خراب شده باشد. نسخه جدیدی از الگوی پیش فرض از منبع الگو وردپرس آن را دانلود کنید و در وب سایت خود آپلود کنید.

4- فایل آنها، حذف

گاهی اوقات فایل htaccess. خراب می شود که می تواند منجر به خطاهایی مانند خطای سرور داخلی یا مشکلات ورود به سیستم شود. برای رفع چنین مشکلاتی از طریق FTP به وب سایت خود دسترسی پیدا کنید. از فایل htaccess در رایانه خود نسخه پشتیبان تهیه کنید و سپس آن را از فهرست اصلی وب سایت خود حذف کنید. (فایل htaccess. را از پوشه wp-admin حذف کنید.)

حالا به صفحه ورود برگردید وردپرس اگر موفق به ورود به وب سایت شدید، به این معنی است که فایل htaccess. شما قادر به ورود به سایت نخواهد بود. وردپرس متوقف می شود. پس از ورود از پنل مدیریت وردپرس به Settings > Unique Links رفته و روی دکمه Save کلیک کنید. این یک فایل htaccess است. جدید خواهد ساخت

5- به روز رسانی آدرس سایت

گاهی اوقات، در برخی موارد، بررسی و به روز رسانی آدرس سایت می تواند مشکل به روز رسانی صفحه ورود و تغییر مسیر در وردپرس را حل کند. برای این کار باید با استفاده از FTP وارد سایت خود شوید و فایل wp-config.php را ویرایش کنید. دو کد زیر را به فایل wp-config.php خود اضافه کنید و فراموش نکنید که example.com را با URL خود جایگزین کنید. همچنین اگر سایت شما دارای www است، آدرس را بررسی کنید و حتما آن را به قطعه کد اضافه کنید.

define('WP_HOME','http://example.com');

define('WP_SITEURL','http://example.com');

سپس تغییرات ایجاد شده را ذخیره کنید.

نتیجه گیری نهایی

یکی از مشکلات هنگام ورود وردپرس ممکن است اتفاق بیفتد، مشکل این است که صفحه ورود دائماً رفرش می شود و به همان صفحه ورود هدایت می شود. دلایل زیادی برای این مشکل وجود دارد و اولین مواردی که باید بررسی شوند عبارتند از:

  • قالب فعال
  • پلاگین های نصب شده
  • کوکی های وب سایت
  • فایل htaccess
  • بررسی آدرس سایت

پس از بررسی موارد فوق، راه حل های ارائه شده در این مقاله را برای رفع مشکل دنبال کنید.

انشالله موفق باشی من