دلیل کاهش سرعت سایت وردپرس چیست؟

دلیل کاهش سرعت سایت وردپرس چیست؟

افراد زیادی هستند که کسب و کار خود را در زمینه سایت های وردپرسی شروع کرده اند، اما قبل از هر چیز این سوال را از خود می پرسند که آیا سایت وردپرس کند می شود آیا آنها با یکدیگر روبرو هستند یا نه؟ در این مورد، کارشناسان پشتیبانی وردپرس پاسخ های متفاوتی می دهند، زیرا نمی توانید مطمئن باشید که سرعت سایت وردپرس خود را کاهش نمی دهید. وقتی صحبت از سایت‌های وردپرسی به میان می‌آید، تعدادی از عوامل وجود دارد که می‌توان از آنها برای تعیین کندی سایت وردپرسی استفاده کرد.

سرعت پایین سایت های وردپرسی یکی از عواملی است که می تواند در بین کاربران تردید ایجاد کند. در اینجا لازم به ذکر است که عوامل ناشی از سرعت پایین وب سایت با درود! وردپرس راه حل هایی برای حل این مشکل ارائه کرده اند. در ادامه می توانید عوامل کاهش سرعت سایت های وردپرسی را مشاهده کنید.

قالب‌های وردپرس یکی از مهم‌ترین عواملی هستند که در افزایش سرعت سایت شما تأثیر زیادی دارند، به این معنی که قالبی که برای سایت خود انتخاب می‌کنید باید به صورت یکنواخت و هماهنگ با قالب‌های وردپرس ساخته شود. آهسته. تدریجی. در پایین وب سایت شما

به دلیل چیزهای دیگر سایت وردپرس کند می شود می توانید صفحه مورد نظر را طراحی کنید. استفاده از انیمیشن ها و تصاویر متحرک می تواند طراحی جالبی را به شما ارائه دهد، اما باید گفت که این کار باعث کاهش بار روی وب سایت شما می شود، به این معنی که هرچقدر ویدیو یا تصویر را در وب سایت خود قرار دهید، سرعت آن ها افزایش می یابد. وب سایت را بگیرید

افزونه هایی که برای وب سایت خود انتخاب می کنید می توانند سرعت وب سایت وردپرس شما را کاهش دهند. به این معنی که ممکن است بخواهید پلاگین های اسلایدر را برای وب سایت خود انتخاب کنید که باعث می شود وب سایت شما بسیار کند شود، بنابراین باید بگوییم که بسیاری از افزونه ها وزن زیادی دارند. میزبانی وب سایت یکی دیگر از مواردی است که در هنگام آپلود باید به آن توجه ویژه ای شود. بسیاری از هاست های ارزان می توانند یک سرور را با هزاران وب سایت دیگر به اشتراک بگذارند. هنگام خرید هاست، باید به دنبال سرورهایی با حجم کاری کم باشید.

در این مقاله چه خواندید:

سایت وردپرس کند می شود

وب سایت های کم سرعت وردپرس این یکی از مهمترین عواملی است که بر رشد و توسعه کسب و کارهای آنلاین تاثیر مستقیم دارد. بسیاری از مردم نمی دانند که چرا سایتشان کند است و همیشه این سوال در ذهن آنها وجود دارد که چرا سرعت بارگذاری محتوای آنها اینقدر پایین است.

اگر منابع موجود روی سرور کافی باشد، سایت‌های وردپرس به خوبی میزبانی می‌شوند. در واقع باید بگوییم که سرعت بارگذاری بالای یک سایت وردپرس زمانی اتفاق می افتد که سرور اصلی بتواند فرآیندها را با سرعت بیشتری انجام دهد.

لازم به ذکر است که میزان بازدید همزمان، هر چه سایت وردپرس به منابع سرور بیشتری نیاز داشته باشد، منابع سرور CPU و RAM می باشد. وقتی سرعت CPU و RAM شما کم باشد، وب سایت هنگ می کند و سرعت بارگذاری محتوا پایین می آید. از طرف دیگر، اگر مصرف منابع زیاد باشد، میزبان به شما هشدار می دهد، زیرا در مصرف بیش از حد سایت وردپرس کند می شود تاثیر می گذارد.

راه حل مشکل کاهش سرعت سایت وردپرس

کاربرانی که برای جستجوی چیزی وارد یک وب سایت می شوند، معمولاً مدت زمان بسیار کوتاهی برای بارگذاری وب سایت منتظر می مانند، از طرف دیگر، کاربران دارایی اصلی شما هستند، بنابراین نباید آنها را منتظر نگه دارید. راه های زیادی برای جلوگیری از کند شدن وب سایت شما وجود دارد.

اگر سرعت بارگذاری محتوای سایت وردپرس بالا باشد کاربران زیادی خواهید داشت که بر خروجی کاربران تأثیر می گذارد. تا این قسمت از مطالب مطالب مختلفی در مورد اهمیت سرعت بالای وب سایت ارائه کرده ایم که اکنون لازم به ذکر است سایت کند وردپرس این امر نرخ تبدیل را تا حد زیادی کاهش می دهد. در اینجا مواردی وجود دارد که به شما کمک می کند سرعت وب سایت خود را افزایش دهید.

خرید هاست پرسرعت

خرید هاست مناسب کمک زیادی به سرعت وب سایت شما می کند. هاستی که خریداری می کنید باید نزدیک به مکان کاربران باشد تا بتوانید از هاست ایرانی استفاده کنید.

سرور شما هر چقدر هم قدرتمند باشد، می تواند خیلی سریع به پشتیبانی پاسخ دهد، بنابراین می توانید از سرورهای قدرتمند برای افزایش سرعت بارگذاری محتوای وب سایت استفاده کنید.

کاهش تبلیغات

در ابتدا ممکن است فکر کنید که هر چقدر هم که در وب سایت خود تبلیغات داشته باشید، می توانید کاربران بیشتری را به وب سایت خود جذب کنید، اما باید بگوییم که تبلیغات زیاد باعث آسیب جدی به دستگاه ها می شود. تبلیغاتی که به عنوان پاپ آپ استفاده می شوند دارای یک کد هستند، این کدها به زمان متفاوتی برای اجرا نیاز دارند، بنابراین همینطور است سرعت پایین سایت های وردپرس رخ دادن.

کش سایت را فعال کنید

همه مرورگرها قابلیتی به نام کش دارند، یعنی فایل هایی در کامپیوتر وجود دارند که به طور موقت در حافظه ذخیره می شوند، زیرا سرعت بارگذاری این فایل ها بالاست. برای فعال سازی کش وب سایت خود می توانید از افزونه های مختلفی استفاده کنید.

فعال سازی gzip

تمامی مدیران وب سایت به اهمیت سرعت بارگذاری وب سایت واقف هستند، بنابراین قصد دارند با رعایت نکات ذکر شده سرعت وب سایت خود را افزایش دهند. بهینه سازی محتوای سایت یکی از مواردی است که می تواند سرعت بارگذاری وب سایت را افزایش دهد. می توانید از برنامه ای به نام gzip برای فشرده سازی وب سایت استفاده کنید.

افزایش سرعت سایت وردپرس

میانگین امتیاز 5 5. از جانب

از مجموع 4 رای