منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مهم ترین باورهای غلط در مورد وردپرس در طراحی سایت که هر طراح باید بداند

مهم ترین باورهای غلط در مورد وردپرس در طراحی سایت که هر طراح باید بداند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مهم ترین باورهای غلط در مورد وردپرس در طراحی سایت که هر طراح باید بداند

تصورات غلطی در مورد وردپرس در طراحی سایت وجود دارد. معمولاً این تصورات غلط به جای اینکه خودتان وردپرس را امتحان کنید، بر اساس گفته های دیگران است. در اینجا سعی می کنیم به 9 باور غلط در مورد وردپرس که در طراحی وب سایت و پشتیبانی وب سایت رایج است اشاره کنیم.

آنچه در این مقاله می خوانید:

باورهای غلط در مورد وردپرس در طراحی سایت

باورهای غلط در مورد وردپرس در طراحی سایت

1. آینده نامشخص وردپرس

وردپرس توسط یک شخص توسعه داده نشده است، بلکه توسط جامعه ای از توسعه دهندگان پرشور و حرفه ای ساخته شده است. هزاران نفر هستند که با مشاغل بزرگ و کوچک کار می کنند و محصولات و خدمات را با طراحی وب سایت وردپرس می فروشند. جامعه وردپرس فقط یک شرکت، فرد یا گروه کوچک نیست که به طور ناگهانی ناپدید می شود، بلکه متشکل از هزاران نفر در سراسر جهان است. در حالی که خود وردپرس رایگان است، به تنهایی میلیون ها دلار درآمد سالانه برای مشاغل مرتبط ایجاد می کند.

2. امنیت وردپرس پایین است

امنیت وردپرس 9 تصور اشتباه دیگر در مورد وردپرس با این حال، محبوبیت وردپرس امنیت آن است. وردپرس یک نرم افزار متن باز است، به این معنی که کد منبع آن به صورت آنلاین برای مطالعه و یافتن آسیب پذیری های امنیتی برای همه در دسترس است. انعطاف پذیر است و امنیت آن را می توان با در نظر گرفتن چند مرحله اضافی افزایش داد. شما می توانید با استفاده از رمزهای عبور قوی و پیروی از چند روش برتر، سایت های وردپرس خود را ایمن تر کنید.

3. وردپرس از تجارت الکترونیک پشتیبانی نمی کند

وردپرس به صورت پیش فرض سبد خرید یا درگاه پرداخت ندارد. خب هزاران افزونه وجود دارد که به شما امکان می دهد وب سایت تجارت الکترونیکی خود را با وردپرس بسازید. اگر می خواهید کالاهای فیزیکی یا دانلودهای دیجیتالی خود را بفروشید، به راحتی می توانید افزونه وردپرس از آن برای رسیدن به اهداف خود استفاده کنید.

4. وردپرس فقط یک ابزار وبلاگ نویسی است

وردپرس ممکن است به عنوان یک پلت فرم وبلاگ نویسی شروع شده باشد، اما تکامل یافته است. وردپرس یک نرم افزار تحت وب است و می توان از آن برای طراحی سایت وردپرسی از جمله وبلاگ استفاده کرد. وردپرس توسط وب‌سایت‌های تجارت الکترونیک، وب‌سایت‌های شرکت‌های بزرگ، سایت‌های پشتیبانی اخبار و مجلات و تقریباً همه صنایع و دسته‌ها استفاده شده است. وردپرس توسط دولت ها، سازمان های غیردولتی و بسیاری از شرکت های دیگر استفاده می شود.

5. وردپرس پشتیبانی بسیار محدودی دارد

از آنجایی که وردپرس پولی پرداخت نمی کند، برای پشتیبانی از آن اهمیتی نمی دهند. وردپرس یک نرم افزار متن باز است، اما گزینه های پشتیبانی زیادی دارد. پشتیبانی رایگان از طریق اسناد گسترده وردپرس، انجمن های پشتیبانی و اتاق های چت IRC در دسترس است. با این حال، اگر در پرداخت راحت‌تر احساس می‌کنید، تعداد زیادی از توسعه‌دهندگان، آژانس‌ها و کسب‌وکارهای وردپرس وجود دارند که با پرداخت هزینه پشتیبانی می‌کنند.

6. وردپرس رایگان است بنابراین کیفیت آن باید پایین باشد

وردپرس توسط یک جامعه بزرگ توسعه یافته است و توسط هزاران نفر با مشاغل بزرگ و کوچک استفاده می شود. کد منبع آن برای همه در دسترس است تا بخوانند و کیفیت آن را بررسی کنند. وردپرس بهترین شیوه های برنامه نویسی را دنبال می کند و به آن پایبند است. کدهای آن بسیار قابل اعتماد، در دسترس و رایگان هستند. وردپرس همچنین یک سیستم انتشار هنری با رابط کاربری بسیار ساده است. به همین دلیل است که وردپرس بسیار محبوب است و بسیار جلوتر از سایر سیستم های مدیریت محتوا در جهان است.

7. همه سایت های وردپرسی یکسان ایجاد می شوند

وردپرس از قالب هایی استفاده می کند که با توجه به موضوع سایت طراحی شده اند و هزاران قالب وردپرس موجود است. بسیاری از آنها رایگان هستند و برخی با هزینه کم در دسترس هستند.

8. وردپرس برای مبتدیان است

وردپرس در بین مبتدیان و کاربران حرفه ای محبوب است. بهترین چیز برای مبتدیان این است که می توانند وب سایت خود را بدون نیاز به یادگیری هیچ گونه مهارت برنامه نویسی یا طراحی وب ایجاد کنند. برای توسعه دهندگان، وردپرس انعطاف پذیری زیادی برای گسترش ویژگی های وردپرس با استفاده از کد سفارشی، تم های وردپرس و افزونه های وردپرس ارائه می دهد.

9. وردپرس برای سایت های بزرگ با حجم بالا مناسب نیست

ظرفیت حجم زیاد در وردپرس یکی دیگر از تصورات غلط وردپرس در طراحی سایت. وردپرس نهمین وب سایت محبوب جهان است. وردپرس سایت هایی با ترافیک بالا مانند TechCrunch، TheNextWeb، Wired و List25 را تقویت می کند.

میانگین امتیاز 5 از 5

از مجموع 1 رای