نحوه رفع خطای عدم ارسال ایمیل در وردپرس

نحوه رفع خطای عدم ارسال ایمیل در وردپرس

سلام دوستان پشتیبانی وردپرس. همانطور که می دانید امروزه سیستم تولید محتوای وردپرس به یکی از معروف ترین سازندگان وب سایت در جهان تبدیل شده است و طرفداران آن در سراسر جهان به کمک سیستم تولید محتوای وردپرس با کمک این سیستم اقدام به راه اندازی و طراحی وب سایت می کنند. می توانید یک سایت بسیار کامل و دقیق با موضوعات مختلف ایجاد کنید و شروع به کار کنید. اگرچه سیستم محبوب وردپرس دارای نقاط قوت بسیاری است که افراد زیادی را به خود جذب می کند، اما این سیستم سازنده وب سایت دارای نقاط ضعفی نیز می باشد که در صورت عدم رسیدگی به آنها می تواند آسیب جدی به وب سایت راه اندازی شده وارد کند. برای برخی از وب سایت های وردپرسی اتفاق می افتد. در این مقاله به معرفی کامل و آموزش رفع مشکل ارسال نشدن ایمیل در وردپرس می پردازیم.

آنچه در این مقاله می خوانید:

خطای ارسال نشدن ایمیل در وردپرس

خطای عدم ارسال ایمیل در وب سایت های وردپرسی یکی از مجموعه مشکلاتی است که ممکن است برای هر وب سایت وردپرسی پیش بیاید و در صورت بروز آن مانع از رسیدن ایمیل های شما به کاربران وب سایت شما می شود. این خطا نه تنها باعث می شود که ایمیل مدیر وب سایت برای کاربران ارسال نشود، بلکه در مواردی از ارسال ایمیل کاربران به مدیران وب سایت نیز جلوگیری می کند.در برخی موارد، این خطا می تواند به مدیران سایت آسیب زیادی وارد کند و آنها را از برخی فرصت ها دور کند، اما رفع آن چندان پیچیده و سخت نیست. در ادامه این مقاله به روش هایی می پردازیم که از طریق آنها می توانید به راحتی این خطا را در وب سایت خود برطرف و برطرف کنید.

نحوه رفع خطای عدم ارسال ایمیل در وردپرس

دوستان عزیز ارسال نشدن ایمیل یکی از مشکلاتی است که برای جلوگیری از مفقود شدن احتمالی باید سریعا آن را حل کنید. بارها پیش آمده است که افراد و مدیران وب سایت های مختلف به دلیل عدم ارسال ایمیل در وردپرس متضرر شده اند و این خطا زمانی بیشتر دیده می شود که سرور وب سایت و سرویس میزبانی وب یا همان هاست دچار اختلال شود و این در مقاله در قسمتی روش ها را بررسی می کنیم تا شما عزیز بتوانید این مشکل را با وب سایت خود حل کنید.

افزونه wp mail smtp

با اتصال ایمیل وب سایت به سرویس ایمیل گوگل یعنی جی میل می توانید برای همیشه از شر این ارور و مشکل عدم ارسال ایمیل خلاص شوید. راه های مختلفی برای انجام این کار وجود دارد، اما بهترین راه برای راه اندازی ایمیل وب استفاده از افزونه های وردپرس است. این سایت یک سرویس جیمیل است. افزونه Wp mail smtp یکی از آن افزونه هایی است که به راحتی می توانید این کار را برای شما عزیزان انجام دهید. با استفاده از افزونه wp mail smtp می توانید سرویس ایمیل وب سایت وردپرس خود را به Gmail متصل کنید. با این کار ایمیل های کاربران برای شما و کاربران وب سایت به ایمیل های شما دیگر از طریق وب سروری که باید نگران آن باشید ارسال نمی شود بلکه سرویس جیمیل که برای استفاده از این افزونه لازم است ارسال می شود.بسیار آسان و سریع اول از همه همه، لازم است این افزونه را از مخزن وردپرس دانلود و پس از نصب فعال کنید. سپس باید تنظیمات لازم برای اتصال ایمیل وردپرس به جیمیل را انجام دهید. توجه داشته باشید همانطور که در تصویر زیر مشخص است پس از فعال سازی افزونه قسمت جدیدی به نام ایمیل به قسمت تنظیمات پیشخوان وب سایت شما اضافه می شود و باید تنظیمات را از آن قسمت انجام دهید.

پلاگین های ناسازگار را شناسایی کنید

استفاده از افزونه ناسازگار و ناهماهنگ با سایر افزونه ها یا قالب وب سایت و یا استفاده از افزونه هایی که در کدنویسی آنها مشکل دارد، همواره منجر به بروز خطاها و مشکلات مختلفی در وب سایت های وردپرسی شده است.گاهی اوقات استفاده از پلاگین های خاص از ارسال ایمیل در وردپرس جلوگیری می کند. برای حل این مشکل از این طریق و شناسایی افزونه ناسازگار، ابتدا باید تمامی افزونه های فعال را در داشبورد وردپرس یا از طریق هاست غیرفعال کنید. پس از غیرفعال کردن افزونه ها، اگر این مشکل آزاردهنده با وب سایت شما برطرف شد، باید پلاگین های غیرفعال را یکی یکی فعال کنید تا در نهایت متوجه شوید که کدام افزونه باعث ایجاد این مشکل و خطا در وب سایت شده است دوستان عزیز اگر این مشکل به تازگی به ذهن شما رسیده است. ، باید توجه داشته باشید که آیا اخیراً افزونه ای را نصب کرده یا به روز کرده اید. در این حالت قطعا مشکل از افزونه ای است که به تازگی نصب شده یا به روز شده است که باید آن را از وب سایت خود حذف کنید

خطا در تعیین منبع ایمیل

اشتباه در تنظیمات مربوط به دامنه ایمیل و دریافت ایمیل سرور وب از دیگر دلایلی است که از ارسال ایمیل در وردپرس جلوگیری می کند. برای رفع خطای عدم ارسال ایمیل در وردپرس، باید به تنظیمات ایمیل خود بروید و از درست بودن تنظیمات مطمئن شوید.

آخرین کلمه

دوستان عزیز اگرچه در وب سایت وردپرسی شما مشکلات و خطاهایی وجود دارد، اما حل این گونه مشکلات در سیستم تولید محتوای وردپرس بسیار ساده و آسان است، برای رفع بسیاری از مشکلات و خطاهای وب سایت های وردپرسی، برخی از آنها یا غیر فعال هستند لازم است چند خط کد را در یکی از فایل های افزونه یا وب سایت اضافه کنید و حذف کنید. خطای عدم ارسال ایمیل در وردپرس نیز یکی از سری خطاها و مشکلاتی است که ممکن است به دلایل مختلف برای هر وب سایتی پیش بیاید. بیا. اما اگر برای شما هم پیش آمد، می توانید با انجام یکی از روش های ارائه شده در این مقاله، این خطا را برطرف کنید. اگر در وردپرس با خطا مواجه شدید، می توانید وبلاگ پشتیبانی وردپرس و مقالات رایگان آموزش وردپرس و آموزش تصحیح خطای وردپرس را بررسی کنید. ، ما به شما خواندن را پیشنهاد می کنیم. امیدواریم از خواندن این مقاله لذت ببرید

میانگین امتیاز 5 از 5

از مجموع 2 رای