منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نحوه نصب بسته نصبی ایجاد شده توسط افزونه Duplicator

نحوه نصب بسته نصبی ایجاد شده توسط افزونه Duplicator

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه نصب بسته نصبی ایجاد شده توسط افزونه Duplicator

بسته نصبی همانطور که از نامش پیداست، بسته نصب مجموعه ای از بسته های از پیش کامپایل شده برای نصب یا نصب کامل وب سایت های وردپرس است. بسته های نصبی کاربردهای زیادی دارند. یکی از آنها انتقال کامل وب سایت وردپرس شما به هاست یا هر مکان دیگری است. به علاوه، بسیاری از توسعه‌دهندگان بسته‌های نصبی را ایجاد و ارائه می‌کنند تا قالب‌های خود را با تمام افزونه‌ها و دموهای لازم و محتوای پیش‌فرض برای ارائه یک محصول کامل به مشتریان ارائه دهند. دو

در این مقاله چه خواندید:

مکان قابل نصب برای بسته نصب

شما می توانید بسته را در مکان داخلی (لوکال هاست)، میزبان دایرکت ادمین، هاست سی پنل و تقریباً در هر جایی که امکان ایجاد پایگاه داده را داشته باشد، نصب کنید.

پیش نیازها

پس از دانلود بسته نصبی باید 2 فایل داشته باشید. 1- فایل Installer.php که نصب کننده بسته نصبی است. 2- فایلی با فرمت zip با حجم بالاتر از فایل فوق که حاوی محتویات بسته می باشد. سپس با توجه به محل نصب (محل نصب داخلی – هاست) یک دیتابیس ایجاد کرده و یوزر و رمز عبور را مشخص کنید و سپس دیتابیس و یوزر را به یکدیگر متصل کنید.

چگونه بسته نصبی را نصب کنیم؟

دور اول

1- هر دو فایل بسته نصبی را در یک مکان خاص آپلود کنید (توجه داشته باشید که به غیر از این دو فایل هیچ فایل دیگری در محل نصب نباشد. مثلاً اگر بسته نصبی را در آدرس yoursite/public_htm آپلود کنید، از آن اجتناب کنید. این خطا نباید فایل های دیگری باشد 2- با توجه به محل نصب و پوشه، صفحه installer.php را در نوار آدرس مرورگر فراخوانی کنید، مثلا اگر در صفحه اصلی وب سایت خود قرار داده اید به این صورت قرار دهید. : http://yoursite.com/installer.php، در صورت موفقیت آمیز بودن و زمانی که لینک را به درستی وارد کردید، باید تصویر زیر را مشاهده کنید.

نحوه نصب بسته نصبی ایجاد شده توسط افزونه Duplicator 3- اگر هر دو مورد «پاس‌شده» هستند، روی گزینه «خواندم و پذیرفته‌ام…» کلیک کنید تا دکمه Next برای شما روشن شود. 4- بر روی دکمه Next کلیک کنید. 5- صفحه جدیدی مطابق تصویر زیر برای بررسی محتویات و سایر فایل های فشرده باز می شود و از شما می خواهد چند دقیقه برای پردازش صبر کنید.نحوه نصب بسته نصبی ایجاد شده توسط افزونه Duplicatorپس از چند دقیقه (متغیر با توجه به اندازه بسته نصب) قدم می گذارید نصب دوم شما منتقل می شوید.

مرحله دوم

1- در این مرحله مانند تصویر زیر نام پایگاه داده، نام کاربری و رمز عبور پایگاه داده را وارد کنید (توجه داشته باشید که پایگاه داده نیز عاری از هرگونه اطلاعات باشد، در غیر این صورت با این عملیات تمام اطلاعات قدیمی پاک می شود) پایگاه داده و جدید اطلاعات جایگزین آن خواهد شد.) و روی دکمه Next کلیک کنید.نحوه نصب بسته نصبی ایجاد شده توسط افزونه Duplicator 2- سپس یک پاپ آپ جدید در همان صفحه باز می شود که اطلاعات وارد شده را مانند تصویر زیر به شما نشان می دهد.نحوه نصب بسته نصبی ایجاد شده توسط افزونه Duplicator اگر از اطلاعات مطمئن هستید، برای رفتن روی گزینه Yes کلیک کنید مرحله سوم نصب منتقل شود

سطح سوم

1- در این مرحله اطلاعات سایت در مورد محل نصب، آدرس و عنوان وب سایت به شما نمایش داده می شود که می توانید آنها را ویرایش کنید. همچنین با کلیک بر روی “Options+” می توانید یک نام کاربری و رمز عبور جدید برای Create ایجاد کنید. یک وبسایت. سپس بر روی دکمه Next کلیک کنید.نحوه نصب بسته نصبی ایجاد شده توسط افزونه Duplicator

مرحله چهارم

اگر تمام مراحل با موفقیت انجام شد، باید به صفحه ای مانند صفحه زیر هدایت شوید.نحوه نصب بسته نصبی ایجاد شده توسط افزونه Duplicatorبرای ورود به وب سایت روی دکمه ورود به سایت کلیک کنید و با نام کاربری و رمز عبور وارد پنل مدیریت وردپرس شوید. و در نهایت وارد صفحه اصلی سایت شوید.نحوه نصب بسته نصبی ایجاد شده توسط افزونه Duplicator در آخر برای اطمینان فایل های زیر را در کامپیوتر خود دانلود کرده و از هاست پاک کنید.نحوه نصب بسته نصبی ایجاد شده توسط افزونه Duplicator تبریک می گویم! بسته نصبی شما با موفقیت نصب و راه اندازی شد شایان ذکر است که تمامی قالب های فروشگاه پشتیبانی وردپرس حاوی بسته نصبی هستند! اگر سوال یا مشکلی دارید، در قسمت نظرات همین مقاله با ما در میان بگذارید!

میانگین امتیاز 5 5. از جانب

از مجموع 2 رای