منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پلاگین آواتار محلی ساده با استفاده از آواتار سفارشی در وردپرس

پلاگین آواتار محلی ساده با استفاده از آواتار سفارشی در وردپرس

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
پلاگین آواتار محلی ساده با استفاده از آواتار سفارشی در وردپرس

پلاگین آواتار محلی ساده

یکی از ساده ترین پلاگین های آواتار محلی بهترین افزونه های مدیریت کاربر وردپرس آیا به شما اجازه می دهد آواتار در وب سایت وردپرس خودتان آن را آپلود کنید و به صورت محلی ذخیره کنید. این افزونه نیاز به اتصال به gravatar.com برای صادرات تصاویر آواتار را برطرف می کند. این نه تنها درخواست های HTTP از سایت شما را کاهش می دهد، بلکه به شما امکان می دهد از تصاویر آواتار فقط برای ارتباطات داخلی سایت وردپرس استفاده کنید. بسیاری از سازمان ها پشت سر دیواره آتش گذاشته شده است، این سیستم را اعمال کنید.

به طور پیش فرض، وردپرس از Gravity برای استخراج آواتار کاربر با کمک شناسه ایمیل کاربر و نمایش آن در بخش نظرات، صفحه پست و سایر بخش های مرتبط استفاده می کند. این سیستم بسیار خوب کار می کند و به طور گسترده در انواع وب سایت های وردپرس در اینترنت استفاده می شود. پلاگین آواتار محلی ساده

پلاگین آواتار محلی ساده با استفاده از آواتار سفارشی در وردپرس

به عنوان یک کاربر، تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک حساب کاربری در Gravatar.com ایجاد کنید و تصویر مورد نظر خود را آپلود کنید. آن تصویر در تمام وب سایت هایی که از ایمیل نمایه ای که ثبت کرده اید استفاده کرده اید نمایش داده می شود.

اما همانطور که می دانید وردپرس یک است سیستم مدیریت محتوا این بسیار قابل تنظیم است و اگر نمی خواهید آواتار کاربر را از Gravatar حذف کنید، می توانید از یک آواتار سفارشی برای کاربران خود استفاده کنید. این کار با کمک یک افزونه مناسب که باید در وب سایت وردپرسی خود نصب کنید انجام می شود.

Simple Local Avatar افزونه ای است که در صورتی که کاربر فعلی به رسانه دسترسی داشته باشد، یک قسمت آپلود آواتار را به نمایه کاربر اضافه می کند. این افزونه نیز مانند Gravatar اندازه درخواستی را بنا به درخواست کاربر تولید می کند و بسیار ساده و سبک است.

برخی از ویژگی های این افزونه عبارتند از:

منافزونه Simple Local Avatars آواتارها را در پوشه “Uploads” که در آن همه رسانه های دیگر شما ذخیره می شود، ذخیره می کند.

من دارم رابط ساده و موضعی است.

اگر آواتار محلی برای کاربر تنظیم نشده باشد، به طور کامل از جاذبه و آواتار پیش فرض پشتیبانی می کند – همچنین به شما امکان می دهد جاذبه را خاموش کنید.

شکل آواتار درخواستی را دقیقاً مانند جاذبه در صورت تقاضا ایجاد می کند و شکل جدید را برای کارایی بیشتر ذخیره می کند.

به شما امکان می دهد تصمیم بگیرید که آیا کاربران با دسترسی کم (مشتریان، مشارکت کنندگان) می توانند آواتارهای خود را آپلود کنند یا خیر.

مانند Gravatar، امکان رتبه بندی آواتارهای محلی را ارائه می دهد.

از یک سری مقالات آموزش رایگان طراحی سایت امروز به آموزش افزونه Simple Local Avatar می پردازیم.

️ آموزش افزونه و استفاده از آواتار سفارشی در وردپرس

ابتدا افزونه Simple Local Avatars را دانلود کرده و در قسمت Plugins در سایت خود نصب کنید.

پس از نصب افزونه، آن را فعال کنید. پس از فعال‌سازی، افزونه Simple Local Avatars یک ناحیه «آواتار» جدید در پایین نمایه هر کاربر با گزینه آپلود یک فایل یا انتخاب تصویر از کتابخانه رسانه وردپرس قرار می‌دهد.

پلاگین آواتار محلی ساده

پس از آپلود تصویر، افزونه Simple Local Avatar شکل های دیگری را در صورت درخواست ایجاد می کند تا سایت شما زیبا و سبک بماند. علاوه بر این، مدیران وردپرس می توانند مشخص کنند که کدام نقش های کاربری می توانند آواتارهای محلی را آپلود و رتبه بندی کنند و از این نظر دقیقاً مانند Gravatar است. این افزونه یک Gravatar یا یک تصویر آواتار تولید شده خودکار را برمی‌گرداند حتی اگر آواتار محلی در دسترس نباشد.

خبر خوب برای توسعه دهندگان این است که تابع get_avatar() به طور معمول کار می کند، یا می توانند از تابع get_simple_local_avatar() افزونه آواتار محلی ساده با آرگومان های اضافی برای کنترل بیشتر و بازیابی کمی سریعتر تصویر استفاده کنند.

همه آپلودها در دایرکتوری آپلود پیش فرض وردپرس ذخیره می شوند.