منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چرا گوگل سایت شما را دوست ندارد و چه اقداماتی برای محبوبیت در گوگل وجود دارد؟

چرا گوگل سایت شما را دوست ندارد و چه اقداماتی برای محبوبیت در گوگل وجود دارد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چرا گوگل سایت شما را دوست ندارد و چه اقداماتی برای محبوبیت در گوگل وجود دارد؟

در این مقاله چه خواندید:

چرا گوگل سایت شما را دوست ندارد؟ چرا سایت من در گوگل نیست؟

چرا گوگل سایت شما را دوست ندارد دلایل زیادی وجود دارد که چرا یک سایت در نتایج صفحه گوگل ظاهر نمی شود یا اینکه چرا سئوی وردپرس انجام نمی شود. در این مقاله به برخی از آنها اشاره شده است: موتور جستجوی گوگل هنوز این سایت را ایندکس نکرده است. اگر سایت شما کمتر از یک هفته است که راه اندازی شده است، منتظر بمانید تا گوگل آن را ایندکس کند. برای ایندکس شدن گوگل کافی است یک لینک از سایت خود به یک سایت ایندکس شده قرار دهید تا گوگل بتواند سایت شما را ایندکس کند. برای اینکه بدانید سایت شما در گوگل ثبت شده است یا خیر، آدرس سایت خود را جستجو کنید تا ببینید آیا در نتایج سایت شما وجود دارد یا خیر. این سایت برای خزنده های گوگل بهینه سازی نشده است. خزنده سایت گوگل ممکن است مانند یک بازدیدکننده معمولی نتواند محتوای سایت شما، متا تگ ها و غیره را مشاهده کند. برای مثال این مشکل در بسیاری از سایت های فلش دیده می شود. همچنین سایت هایی که از جاوا اسکریپت به درستی استفاده نمی کنند. محتوای سایت به اندازه کافی بالا نیست. کلمات کلیدی نباید در صفحه اصلی سایت تکرار و تکرار شوند. بلکه این کلمات باید در متن و محتوای با کیفیت قرار گیرند. فلش خیلی زیاد! درسته که وجود فلش باعث زیبا و هنری شدن سایت میشه ولی وجودش مثل سم برای سایته!!بازار کلمات کلیدی سایت شما بسیار رقابتی است. اگر سایت شما آنقدر روی کلمات کلیدی متمرکز است که بازار خیلی داغ است، سایت شما به راحتی در اولین نتایج گوگل قرار نمی گیرد. برای حل این مشکل باید راه حل های خلاقانه ای را انتخاب کنید. به عنوان مثال یکی از این راه حل ها استفاده از کلمات کلیدی در سایت خود با کمک ابزارهای پیشنهاد کلمات کلیدی است که برای رقبا اهمیت کمتری دارند و برای جستجوگران اهمیت بیشتری دارند.

چرا گوگل سایت شما را دوست ندارد

چگونه به صفحه اول گوگل برسیم؟

در آفریقا، یک شیر می داند که برای زنده ماندن، باید هر روز سریعتر از کندترین گوزن بدود. رسیدن به رتبه اول برای یک سایت جدید سخت و غیرممکن به نظر می رسد، اما باید ابتدا هدف خود را برای حضور در صفحه اول گوگل داشته باشید و پس از رسیدن به آن، یکی یکی رقبای خود را شکست دهید و به اولین پیشنهاد گوگل تبدیل شوید. . ، مثل شیری که برای زنده ماندن هر روز کندترین آهو را شکار می کند. یکی از عواملی که بر نحوه ورود کاربران به سایت شما از صفحه اول گوگل تاثیر می گذارد، توضیحات صفحه و نحوه نمایش آن در نتایج جستجو از صفحه اول گوگل است. با نوشتن جزئیات مناسب و مرتبط می توانید بازدیدکنندگان بیشتری را به سایت خود جذب کنید. به این ترتیب، ممکن است در صفحه اول گوگل رتبه سوم را کسب کنید، اما بازدید شما از رتبه دوم بالاتر خواهد بود. شما می توانید از شبیه ساز (ریچ اسنیپت) ارائه شده توسط گوگل استفاده کنید تا بدانید گوگل چگونه صفحه شما را در نتایج نشان می دهد یا سئوی وردپرس چگونه است.

9 دلیل که چرا گوگل سایت شما را دوست ندارد! چرا گوگل سایت شما را دوست ندارد

سایت شما محتوای عالی دارد، این چیزی است که همه می گویند! اما “همه” کسانی هستند که شما را می شناسند. چرا مردم دیگر از سایت شما بازدید نمی کنند؟ هزاران نفر منتظر مطالب خوب و جالب هستند، اما چرا سایت شما بخشی از آن نیست؟ گرفتن بازدیدکننده از گوگل مستلزم وجود محتوای خوب و تازه است. برخی از مشکلاتی که موتورهای جستجو ممکن است از سئوی سایت یا وردپرس شما دوری کنند در زیر ذکر شده است.

1- نمی دانید کاربران از چه کلماتی استفاده می کنند! مهمترین بخش بهینه سازی یک سایت این است که بدانید بازدیدکنندگانی که احتمالاً به دنبال محتوای ما هستند، محتوای ما را جستجو می کنند. خود را جای بازدیدکنندگان بگذارید و به این فکر کنید که از چه کلمات و جملاتی در کلمات کلیدی استفاده می کنند

2- شما نمی دانید چگونه کلمات کلیدی را پیدا کنید! گوگل یک سرویس جستجوی کلمات کلیدی مرتبط رایگان دارد که به شما امکان می دهد کلمات مرتبط با کلمه کلیدی یا موضوع خود را انتخاب کنید. شاید این سرویس برای سایت های فارسی زبان خیلی مفید نباشد، اما با این وجود کمک بسیار خوبی خواهد بود.

3- شما سعی می کنید تعداد زیادی کلمه کلیدی را در یک پست قرار دهید. بهتر است تعداد کلمات کلیدی هر پست در شماره 6-7 باشد. وقتی وب سایت خود را برای یک کلمه کلیدی خاص بهینه می کنید، دچار مشکل می شوید.

4- از تگ های ارزش (h1, h2,…) برای اهمیت دادن به جمله یا لینک استفاده نکنید، بهتر است آن را در تگ های ارزشی مانند h1 و h2 و … قرار دهید. ، ، برای نگه داشتن . سعی کنید در استفاده از این تگ ها زیاده روی نکنید، تگ h1 باید یک عدد باشد. بهتر است کلمات کلیدی خود را در این تگ در صفحه اصلی و عنوان محتوا با لینک در صفحات فرعی مانند محتوا قرار دهید. همچنین سعی کنید لینک h2 پست خود را در صفحه اول قرار دهید.

5- با عدم ارائه توضیحات برای عکس، احتمالاً از عکس برای جلب توجه خوانندگان استفاده می کنید. گوگل نمی تواند عکس های شما را ببیند! اگر عکس های شما توضیحاتی ندارند پس به گفته گوگل چنین عکس هایی به این موضوع ربطی ندارند! پس بهتر است برای تمامی تصاویر توضیحات قرار داده شود و از کلمات کلیدی مرتبط در آنها استفاده شود.

6- به مطالب قدیمی لینک نمی دهید. انتقال بازدیدکنندگان از یک پست جدید به یک پست قدیمی مزایا و فوایدی برای شما دارد. با انجام این کار به بازدیدکنندگان و ربات های گوگل می گویید که محتوای دیگر در سایت من از محتوایی که در این پست لینک کردم ارزشمندتر است! چرا گوگل سایت شما را دوست ندارد

7- استفاده از لینک های منحصر به فرد بد استفاده از لینک های منحصر به فرد در جایی که از کلمات کلیدی شما استفاده نمی شود یکی از مشکلاتی است که می تواند شانس شما را برای حضور در صفحات اول گوگل و بازدید کننده از بین ببرد. بهتر است لینک های منحصر به فرد خوب و مناسبی را برای وب سایت خود انتخاب کنید.

8- عدم استفاده از شبکه های اجتماعی امروزه استفاده از شبکه های اجتماعی یکی از مهم ترین موارد در بهینه سازی وب سایت محسوب می شود. از شبکه های اجتماعی نهایت استفاده را ببرید و سایت خود را به دیگران معرفی کنید

9- تمامی مطالب شما کپی است متاسفانه مطالب کپی شده از برخی وب سایت ها رتبه آنها را در موتورهای جستجو پایین می آورد و در برخی موارد وب سایت ممنوع می شود. بهتر است از نوشتن و کپی محتوای خوب برای وب سایت خود دست بردارید!

میانگین امتیاز 3 5. از جانب

از مجموع 2 رای