چگونه یک گالری برای محتوای خود در وردپرس ایجاد کنیم

چگونه یک گالری برای محتوای خود در وردپرس ایجاد کنیم

سلام دوستان بخش قابل توجهی از یک وب سایت همیشه به تصاویر آن اختصاص دارد و سایت بدون عکس از نظر بازدیدکنندگان عملا بی فایده است. در وردپرس، ما تمام تصاویر خود را به بخش رسانه و کتابخانه چند رسانه ای پیوند می دهیم. حال در نظر بگیرید که می خواهیم در یک مقاله مجموعه ای از تصاویر را با هم نمایش دهیم. چه کار باید بکنیم نام این کار ایجاد گالری تصاویر در وردپرس است که امروز در جلسه آموزش وردپرس به آن خواهیم پرداخت.

آنچه در این مقاله می خوانید:

ایجاد یک گالری در وردپرس

برای ورود به ویرایشگر وردپرس بر روی تب Add یا Post کلیک می کنیم. سپس بر روی گزینه «افزودن فایل چندرسانه ای» کلیک می کنیم. همانطور که می دانید و قبلا توضیح دادید، می توانید تصاویر و سایر فایل های خود را در این قسمت آپلود کنید. در صفحه باز شده گزینه ای به نام «ایجاد گالری» را در سمت راست مشاهده می کنید.

با انتخاب گزینه «ایجاد گالری» وارد مرحله ساخت آن می شویم. ما می توانیم تصاویر مورد نظر را آپلود کنیم، کافیست روی گزینه آپلود تصاویر در بالای صفحه رسانه کلیک کرده و تصاویر را انتخاب کنیم.نکته!!! می توانید هر تعداد عکسی را که دارید انتخاب کنید و سپس به آنها اجازه آپلود بدهید. حال باید روی دکمه «ایجاد گالری عکس» در پایین صفحه کلیک کنیم تا وارد مرحله بعدی شویم… همانطور که در تصویر بالا می بینید. ، می توانید برای هر تصویر توضیحی وارد کنید. همچنین در ستون سمت چپ می توانید تنظیماتی را برای گالری عکس مطرح کرد.نکته!!! اگر از یک پلاگین خاص برای عملکرد گالری شما از تمام تصاویر موجود در سایت خود استفاده می کنید (مانند گالری های لایت باکس) گالری آنچه در اینجا وارد می کنید در قالب خود نمایش داده می شود. در نهایت بر روی دکمه «گالری قرار دادن» کلیک کنید گالری هدف باید در ویرایشگر وردپرس قرار گیرد حالا اگر بخواهید گالری شما می توانید با کلیک بر روی آن در این ویرایشگر، خود را ویرایش کنید. حالا بعد از انتشار می توانید تمام تصاویر خود را با هم و مرتب شده در یک آلبوم ببینید، با کلیک بر روی هر کدام، تصویر بزرگتر می شود.

نتیجه!

گاهی اوقات لازم است تعدادی عکس را در کنار یکدیگر گروه بندی کرده و به اصطلاح گالری تصاویر ایجاد کنید. وردپرس به کاربران خود اجازه می دهد تا یک گالری از تصاویر را در بخش فایل های چند رسانه ای ایجاد کنند.

میانگین امتیاز 5 از 5

از مجموع 1 رای