منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • 8 نقطه ضعف وردپرس را بشناسید و از مشکلات دوری کنید!

8 نقطه ضعف وردپرس را بشناسید و از مشکلات دوری کنید!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
8 نقطه ضعف وردپرس را بشناسید و از مشکلات دوری کنید!

با سلام خدمت دوستان پشتیبانی سایت اگر شما هم درگیر بازاریابی محتوا هستید، پس شانس خوبی برای کار با وردپرس وجود دارد! وردپرس یکی از محبوب ترین CMS ها و یکی از بهترین پلتفرم ها برای بازاریابان محتوا، وبلاگ نویسان آزاد یا افرادی است که برای کسب و کار خود وب سایت می سازند. این سیستم یک ابزار فوق العاده مفید برای کسانی است که دانش فنی کمی برای ساخت و نگهداری یک وب سایت اولیه دارند. در حالی که وردپرس دارای بسیاری از ویژگی های قابل توجه است، هنوز هم معایبی دارد! در این آموزش قصد داریم به بررسی ۷ آسیب پذیری وردپرس با پشتیبانی از وردپرس بپردازیم.

نقاط ضعف وردپرس

در این مقاله چه خواندید:

8 ضعف وردپرس

 1. انتهای عقب
 2. نیاز به سفارشی سازی دارند
 3. مسائل امنیتی
 4. مشکلات پس از به روز رسانی هسته، افزونه یا تم وردپرس
 5. سرعت صفحه
 6. منحنی یادگیری بی نهایت
 7. وردپرس سیستم پشتیبان داخلی ندارد
 8. پیام های خطای متعدد

1- انتهای عقب

برخی افراد می گویند که باطن وردپرس یکی از نقاط ضعف وردپرس است. زیرا پشتیبانی از هر نوع سایت وردپرسی متفاوت است. به عنوان مثال، برخی افراد یک وب سایت دارند و برخی دارای چندین وب سایت هستند که باید همزمان آنها را مدیریت کنند. برای افراد یا آژانس‌هایی مانند Impact که وب‌سایت‌های مختلف زیادی را برای مشتریان خود مدیریت می‌کنند، راه‌اندازی هر حساب وردپرس خاص هر بار برای ایجاد تغییرات وب‌سایت می‌تواند کمی سخت باشد.

2- نیاز به سفارشی سازی دارند

همانطور که در بالا ذکر شد، وردپرس اجازه سفارشی سازی بخش های مختلف را می دهد. وردپرس شامل قالب های زیادی است که می توانید از آنها برای ایجاد انواع مختلف صفحات وب استفاده کنید. در باطن، این قالب ها شبیه اسناد Word هستند. شما می توانید URL، توضیحات متا و عنوان صفحه را که در موتورهای جستجو ظاهر می شود را تنظیم کنید. با این حال، از آنجایی که بسیاری از کاربران نمی‌خواهند سایتشان شبیه به دیگران باشد، این قالب‌های بسیار رایج را سفارشی می‌کنند.بسیاری از ویژگی های مورد نظر (مانند سئو، رسانه های اجتماعی، تجزیه و تحلیل و غیره) از هسته اصلی خود غایب هستند، بنابراین اکثر کاربران برای بهبود عملکرد سایت خود نیاز به دانلود چند افزونه دارند. وRedPress بیش از 50000 افزونه را برای کاربران جمع آوری کرده است و می توانید از آنها برای اهداف مختلف از جمله SEO استفاده کنید. از آنها کمک بگیرید. به خاطر داشته باشید که این افزونه ها می توانند عملکرد وب سایت شما را افزایش دهند، اما تعداد زیاد آنها باعث تداخل می شود. این پلاگین ها یک شمشیر دولبه هستند که باید با احتیاط از آنها استفاده کرد.

 • هزینه: بسیاری از این افزونه ها می توانند گران باشند و بسیاری از کاربران نمی توانند هزینه های گزافی را بپردازند.
 • تداخل وظایف، علاوه بر موارد فوق، افزونه های زیادی وجود دارند که از نظر عملکرد تقریباً یکسان هستند و این عملکردهای مشابه می توانند در وردپرس با یکدیگر تداخل داشته باشند. این یک مشکل رایج وردپرس است، زیرا برخی از افزونه ها با تم ها یا سایر افزونه های سایت شما ناسازگار هستند.

حتی اگر تمام افزونه های مناسب مورد نیاز خود را پیدا کنید، باز هم خود را در معرض خطر قرار می دهید. استفاده از افزونه های زیاد احتمالا سرعت سایت شما را کند می کند. در انتخاب افزونه ها و تعداد آنها دقت کنید.

3- مسائل امنیتی

وردپرس شامل یک ساختار منبع باز برای توسعه جنبه های مختلف یک سایت است، به این معنی که توسعه دهندگان می توانند به کد منبع صفحه دسترسی پیدا کنند تا ببینند چگونه کار می کند، آن را بر اساس نیاز خود توسعه دهند و کد را با یکدیگر به اشتراک بگذارند.

آیا مسائل امنیتی جزء نقاط ضعف یا مزیت وردپرس است؟

آیا منبع باز یکی از نقاط ضعف وردپرس است؟ از یک طرف، این ویژگی می تواند به عنوان یک جنبه مثبت دیده شود، زیرا زمانی که توسعه دهندگان می توانند کد را از قبل آماده کرده و سپس آن را به وب سایت خود وارد کنند، در زمان صرفه جویی می کند. همچنین می تواند به شما آزادی بیشتری برای سفارشی کردن قالب ها بر اساس نیازهای فردی شما بدهد.از طرف دیگر، این ساختار می تواند وب سایت شما را ناامن کند. کار کنید تشخیص حفره ها و آسیب پذیری های امنیتی در کد برای هکرها آسان تر می شود. علاوه بر این، موارد زیادی از کدهای مخرب وجود دارد، بنابراین می توانید بدون اطلاع از حضور هکرها در پشت صحنه، به اطلاعات ایمن دسترسی داشته باشید.البته این مشکل مانند بسیاری از وب سایت ها منحصر به وردپرس نیست و خوشبختانه در سال های اخیر وضعیت امنیتی سایت ها بهبود یافته است، زیرا مردم نسبت به خطرات آن آگاهی بیشتری پیدا کرده اند، اما ما همچنان نیاز داریم که مراقب باشید

پایان جلسه اول ادامه مطلب را در جلسه دوم بررسی اشکالات و مشکلات وردپرس در کار با وردپرس (جلسه دوم) ادامه دهید.

خدمات تحلیل و عیب یابی وردپرس

میانگین امتیاز 5 5. از جانب

از مجموع 1 رای